Quote (Moonflow @ Sat, 7 Feb 2009, 18:16)
Lol te is elkezdted? Lovag elkezdte nezni az originalt, asszem mar a vegere is ert xD Ugy neznem a DBZt, csak nincs ra idom, meg dno hol nezhetnem meg az elejetol..
nekem megvan az egész...
original full magyar azt hiszem
dbz nehol angol/japán,magyar felirattal.
dbgt japán, angol felirattal