d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev19495969798162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 27 2009 01:10pm
Quote (kopek66 @ Tue, 27 Jan 2009, 15:03)
wtf megint FILLÉR bleachben mad.gif mad1.gif
menjenek a .................
minden 10 rész után 20-30 fillér????? baaaaaaaah  ranting.gif  ranting.gif


Ajókurvaéletbe.

Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 27 2009 01:16pm
Quote (kopek66 @ Tue, Jan 27 2009, 03:03pm)
wtf megint FILLÉR bleachben mad.gif mad1.gif
menjenek a .................
minden 10 rész után 20-30 fillér????? baaaaaaaah  ranting.gif  ranting.gif


hányadik rész?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 27 2009 01:25pm
Quote (Vharimatras @ Tue, 27 Jan 2009, 20:16)
hányadik rész?


208, ha jol gondolom. Vagy dno, de 200+ kicsivel.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 27 2009 01:26pm
Quote (Moonflow @ Tue, Jan 27 2009, 08:25pm)
208, ha jol gondolom. Vagy dno, de 200+ kicsivel.


203. jött ki legutóbb ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 27 2009 01:33pm
Quote (Vharimatras @ Tue, 27 Jan 2009, 20:26)
203. jött ki legutóbb ^^


Akkor 204. haha.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 27 2009 01:57pm
Quote (Moonflow @ Tue, Jan 27 2009, 08:33pm)
Akkor 204. haha.


de az még datteebayon sincs fenn. haha.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 7 2009 10:13am
Ezt rohadt szorakoztatonak talaltam biggrin.gif
Foleg az "OWNED" reszt, es az 1:50-nel levo arcot.

http://www.youtube.com/watch?v=UW2BrBQzUQ0&NR=1
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 7 2009 10:13am
Dragon Ball > all biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 7 2009 10:16am
Quote (hedgehogsword @ Sat, 7 Feb 2009, 17:13)
Dragon Ball > all biggrin.gif


Lol te is elkezdted? Lovag elkezdte nezni az originalt, asszem mar a vegere is ert xD Ugy neznem a DBZt, csak nincs ra idom, meg dno hol nezhetnem meg az elejetol..
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 7 2009 10:21am
Quote (Moonflow @ Sat, 7 Feb 2009, 18:16)
Lol te is elkezdted? Lovag elkezdte nezni az originalt, asszem mar a vegere is ert xD Ugy neznem a DBZt, csak nincs ra idom, meg dno hol nezhetnem meg az elejetol..


nekem megvan az egész...

original full magyar azt hiszem

dbz nehol angol/japán,magyar felirattal.

dbgt japán, angol felirattal smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798162Next
Add Reply New Topic New Poll