Nekem annyira mindegy, ki mellé állsz xd
Quote (lowxair @ Mon, Mar 17 2008, 06:41pm)
"ha teknikailag jo, akkor a sig maga is jo" max sigsiteon igaz
ISTENEM ... egy sig hogy lehet jó, ha ROSSZ TECHNIKÁT alkalmaznak benne? Könyörgöm, technikák btw egyáltalán nincsenek, akármilyen mix lehet egy sig ... de látom nem értitek mire gondolok, és nem, nem az a sig a jó, ami jól néz ki, hanem amelyik jól van megcsinálva, az csak jól nézhet ki.
Jó idiótán magyaráztam el, de remélem leesett már a lényeg
ps Tehát olyan sig nem létezik ami nincs jól megcsinálva, és jól néz ki
Csak olyan, ami jól meg van csinálva, és jól néz ki
Látszik hogy jsp-related a hunsub gfxcsoportja ^^ sztem Rawen azt sem tudja, hogy a Deviantart egy gyümölcs vagy sütemény-e...
Najo, ilyeneken inkább nem baszom fel az agyam
This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 12:50pm