d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev194959697981311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2008 12:35pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 19:34)
Currentem, idióták (tisztielet a kivételeknek)? smile.gif
Gift from Stratovarius. wub.gif


jo szar.h a te "nyelveden" fogalmazzak.technikailag biztos n1 de ha szarul nez ki akkor tokmindegy a technika

This post was edited by Rawen on Mar 17 2008 12:35pm
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 12:36pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 06:35pm)
jo szar.h a te "nyelveden fogalmazzak".technikailag biztos n1 de ha szarul nez ki akkor tokmindegy a technika


Ez is 1 vélemény, és nem tudom mikor fogod fel, ha technikailag jo, akkor a sig maga is jó ^^
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2008 12:41pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 17 2008, 06:36pm)
Ez is 1 vélemény, és nem tudom mikor fogod fel, ha technikailag jo, akkor a sig maga is jó ^^


koni sajnos rawen mellé kell h álljak

ez a "ha teknikailag jo, akkor a sig maga is jo" max sigsiteon igaz

itt mezeiszemeknek ez csak 1 tul fényes szar^^

btw semmi depth azért nem tetszik nekem se
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 12:48pm
Nekem annyira mindegy, ki mellé állsz xd

Quote (lowxair @ Mon, Mar 17 2008, 06:41pm)
"ha teknikailag jo, akkor a sig maga is jo" max sigsiteon igaz


ISTENEM ... egy sig hogy lehet jó, ha ROSSZ TECHNIKÁT alkalmaznak benne? Könyörgöm, technikák btw egyáltalán nincsenek, akármilyen mix lehet egy sig ... de látom nem értitek mire gondolok, és nem, nem az a sig a jó, ami jól néz ki, hanem amelyik jól van megcsinálva, az csak jól nézhet ki.
Jó idiótán magyaráztam el, de remélem leesett már a lényeg
ps Tehát olyan sig nem létezik ami nincs jól megcsinálva, és jól néz ki
Csak olyan, ami jól meg van csinálva, és jól néz ki
Látszik hogy jsp-related a hunsub gfxcsoportja ^^ sztem Rawen azt sem tudja, hogy a Deviantart egy gyümölcs vagy sütemény-e...
Najo, ilyeneken inkább nem baszom fel az agyam

This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 12:50pm
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2008 12:50pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 17 2008, 06:48pm)
Nekem annyira mindegy, ki mellé állsz xd



ISTENEM ... egy sig hogy lehet jó, ha ROSSZ TECHNIKÁT alkalmaznak benne? Könyörgöm, technikák btw egyáltalán nincsenek, akármilyen mix lehet egy sig ... de látom nem értitek mire gondolok, és nem, nem az a sig a jó, ami jól néz ki, hanem amelyik jól van megcsinálva, az csak jól nézhet ki.
Jó idiótán magyaráztam el, de remélem leesett már a lényeg


sztem jó sig az amire jó ránézni^^
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 12:51pm
Quote (lowxair @ Mon, Mar 17 2008, 06:50pm)
sztem jó sig az amire jó ránézni^^


És, szerinted rossz technikával megcsinált sigre jó ránézni? -.-
Arra jó ránézni, amelyiket ha meglátod, ezt gondolod magadban: wow ... ez nem semmi. Ennek fő oka a jó effect, és a jó depth (nem, nem csak a mélység, a fény is), atmoszféra, stbstb meg teljessé teszi a képet...

This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 12:53pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2008 12:51pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 19:48)
Nekem annyira mindegy, ki mellé állsz xd



ISTENEM ... egy sig hogy lehet jó, ha ROSSZ TECHNIKÁT alkalmaznak benne? Könyörgöm, technikák btw egyáltalán nincsenek, akármilyen mix lehet egy sig ... de látom nem értitek mire gondolok, és nem, nem az a sig a jó, ami jól néz ki, hanem amelyik jól van megcsinálva, az csak jól nézhet ki.
Jó idiótán magyaráztam el, de remélem leesett már a lényeg
ps Tehát olyan sig nem létezik ami nincs jól megcsinálva, és jól néz ki
Csak olyan, ami jól meg van csinálva, és jól néz ki
Látszik hogy jsp-related a hunsub gfxcsoportja ^^ sztem Rawen azt sem tudja, hogy a Deviantart egy gyümölcs vagy sütemény-e...
Najo, ilyeneken inkább nem baszom fel az agyam


szoktam deviantartra jarni
tgfxre meg gfxvoidra is
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 12:54pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 06:51pm)
szoktam deviantartra jarni
tgfxre meg gfxvoidra is


N1, akkor nem tudom, miért nem fogod fel, hogy egy sig nem csak az effectekről szól, hanem az összképről
Tgfxen meg csekkold a tut sectiont néha ^.^
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2008 12:55pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 06:51pm)
szoktam deviantartra jarni
tgfxre meg gfxvoidra is


de csak resource-ért nem tutorialért az tuti 8D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2008 12:55pm
Quote (lowxair @ Mon, 17 Mar 2008, 19:55)
de csak resource-ért nem tutorialért az tuti 8D


resourcet szerzek magamnak -.-
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697981311Next
Closed New Topic New Poll