Quote (RolfSF68 @ Mon, Feb 16 2009, 03:25pm)
Sziasztok! Nem tudok képeket beszúrni semmilyen módon sem a topicomba... Elolvastam a magyar leírást, feltöltöttem oda, ahova mondják, és eddig megy is... De amikor az img ikonra rá kell menni, és közé a linket beszúrni, egyszerűen semmi nem lesz ott, csak a szöveg!!! Tudtok segíteni? Köszi előre is! Sziasztok.
nincs 15 postod azért