d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev19495969798232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 15 2009 05:33pm
fail mindenki profil beállítása, GZ paul
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 15 2009 05:34pm
Quote (dunaicapa @ Mon, 16 Feb 2009, 00:33)
fail  mindenki profil beállítása, GZ paul


? hogy erted
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 15 2009 05:35pm
Quote (vtibor @ Mon, 16 Feb 2009, 00:34)
? hogy erted


a poziciok alapbeallitasra allitodtak
/ nalam

This post was edited by dunaicapa on Feb 15 2009 05:42pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 15 2009 05:53pm
Quote (dunaicapa @ Mon, 16 Feb 2009, 00:35)
a poziciok alapbeallitasra allitodtak
/ nalam


Valószínűleg csak rányomtál, hogy resetelje. Annál a gombnál nincs "confirmation" ablak.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 15 2009 05:54pm
Quote (Anarkin @ Mon, 16 Feb 2009, 00:53)
Valószínűleg csak rányomtál, hogy resetelje. Annál a gombnál nincs "confirmation" ablak.


nem nyomtam ra semmire

/ ja de lehet
akkor nekem fail cry3.gif

és bocsi paul, nehogy megsértődj

This post was edited by dunaicapa on Feb 15 2009 05:57pm
Member
Posts: 20
Joined: Feb 4 2009
Gold: 0.00
Feb 16 2009 07:25am
Sziasztok! Nem tudok képeket beszúrni semmilyen módon sem a topicomba... Elolvastam a magyar leírást, feltöltöttem oda, ahova mondják, és eddig megy is... De amikor az img ikonra rá kell menni, és közé a linket beszúrni, egyszerűen semmi nem lesz ott, csak a szöveg!!! Tudtok segíteni? Köszi előre is! Sziasztok.
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2009 07:39am
Quote (RolfSF68 @ Mon, Feb 16 2009, 03:25pm)
Sziasztok! Nem tudok képeket beszúrni semmilyen módon sem a topicomba... Elolvastam a magyar leírást, feltöltöttem oda, ahova mondják, és eddig megy is... De amikor az img ikonra rá kell menni, és közé a linket beszúrni, egyszerűen semmi nem lesz ott, csak a szöveg!!! Tudtok segíteni? Köszi előre is! Sziasztok.


nincs 15 postod azért
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 16 2009 07:56am
Quote (Paszulyka @ Mon, 16 Feb 2009, 14:39)
nincs 15 postod azért


nem 100 post kell hozza ?
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2009 08:17am
Quote (dunaicapa @ Mon, Feb 16 2009, 03:56pm)
nem 100 post kell hozza ?


fingom sincs de azért spam
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 16 2009 08:18am
Quote (dunaicapa @ Mon, 16 Feb 2009, 14:56)
nem 100 post kell hozza ?


núb-e vagy? 15 kell
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798232Next
Closed New Topic New Poll