d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19469479489499502299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 5 2013 01:09am
Quote (ecneB @ 4 May 2013 22:51)
tfw csavonak segitesz

44k dps
~1b költött már el a karira
csicskán marquise gemek


:wacko:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 5 2013 02:52am
Quote (ScorpionLord @ 3 May 2013 16:39)
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest


Nem ertem, hol itt a problema. Szovjet tankokat kb csak az izraeliek uberelik. Na jo, mashogy, izraelinel rohadt fontos az ember, mert keves van es sok ido jol kikepezni, etc, ezert pl naluk mozortter moge van berakva, hatulra az egesz iranyitoszemelyzet + egy olyan pancel vedi oket, ha netan ki is lovik a harckocsit, akkor is sok esetben kimenekithetoek.

Amcsi fegyverek/harckocsik, stb. Szepek nagyon, precizek, de inkabb olyan 'varosi' harcokra lettek kitalalva, ahol keves kulso (termeszeti/nem termeszeti esemeny) hatas van. Oroszok meg inkabb leadnak a precizitasbol, de mukodjon akkor is amit csinalnak, ha 30 even at jegbe volt fagyva, utana kiolvasztottak mert kell es bevetik.

Szovjet harci technologia imo siman odaver sok masnak es pont azert mert igenytelen.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 5 2013 03:46am
skorn sold vs 250€

t4t
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
May 5 2013 04:07am
Quote (Psyclon @ 5 May 2013 11:46)
skorn sold vs 250€

t4t


^^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 5 2013 04:12am
Quote (apafej @ 5 May 2013 11:07)
^^


faszom se szenved vele tovább. ^^
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 5 2013 04:51am
Quote (Baleee @ 5 May 2013 09:52)
Nem ertem, hol itt a problema. Szovjet tankokat kb csak az izraeliek uberelik. Na jo, mashogy, izraelinel rohadt fontos az ember, mert keves van es sok ido jol kikepezni, etc, ezert pl naluk mozortter moge van berakva, hatulra az egesz iranyitoszemelyzet + egy olyan pancel vedi oket, ha netan ki is lovik a harckocsit, akkor is sok esetben kimenekithetoek.

Amcsi fegyverek/harckocsik, stb. Szepek nagyon, precizek, de inkabb olyan 'varosi' harcokra lettek kitalalva, ahol keves kulso (termeszeti/nem termeszeti esemeny) hatas van. Oroszok meg inkabb leadnak a precizitasbol, de mukodjon akkor is amit csinalnak, ha 30 even at jegbe volt fagyva, utana kiolvasztottak mert kell es bevetik.

Szovjet harci technologia imo siman odaver sok masnak es pont azert mert igenytelen.


Egy kicsit félreértetted a mondatom. Amit írtál az a valóságnak felel meg.
Viszont amire én céloztam az az, hogy a másik 5 nemzet egyik képviselője se bír ki annyi találatot, fordul elő sebzésmentes találat, lepattanó mint a szovjet tankoknál. A "kiegyensúlyozott" vagyis balanced fizikai modellek terén előnyben vannak a bolsevikok. Egy jó példa erre: a szovjet nehéz tankokat ha a futóműnél támadják ott szinte sebezhetetlenek, ha a tank hossztengelyéhez képest a becsapódási szög kissebb mint 90 fok, így elég csak "szögbe" állni ha támadás várható és a test többi része fedezékben van. Mivel a fejlesztők is elárulták, hogy a játékban nincsen merőleges, így sok esetben a (számunkra) 90 fokos találatnak tűnő lövés sem sebez. De sok más dolgot is ki lehetne elemzeni. Azt hiszem meglepő lenne, még számomra is.


Senki nincs aki hc-n adna el gold-ot? Vagy inkább ne itt próbáljak tradelni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 5 2013 04:58am
Quote (ScorpionLord @ 5 May 2013 12:51)
Egy kicsit félreértetted a mondatom. Amit írtál az a valóságnak felel meg.
Viszont amire én céloztam az az, hogy a másik 5 nemzet egyik képviselője se bír ki annyi találatot, fordul elő sebzésmentes találat, lepattanó mint a szovjet tankoknál. A "kiegyensúlyozott" vagyis balanced fizikai modellek terén előnyben vannak a bolsevikok. Egy jó példa erre: a szovjet nehéz tankokat ha a futóműnél támadják ott szinte sebezhetetlenek, ha a tank hossztengelyéhez képest a becsapódási szög kissebb mint 90 fok, így elég csak "szögbe" állni ha támadás várható és a test többi része fedezékben van. Mivel a fejlesztők is elárulták, hogy a játékban nincsen merőleges, így sok esetben a (számunkra) 90 fokos találatnak tűnő lövés sem sebez. De sok más dolgot is ki lehetne elemzeni. Azt hiszem meglepő lenne, még számomra is.


Senki nincs aki hc-n adna el gold-ot? Vagy inkább ne itt próbáljak tradelni?


jó, de ez ebben a topicban szerintem senkit sem érdekel
próbáld meg a trade forumon, 1:15ben amit írtál szerintem 1 percen belül találsz eladót
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 5 2013 05:15am
Quote (fahrii @ 5 May 2013 11:58)
jó, de ez ebben a topicban szerintem senkit sem érdekel
próbáld meg a trade forumon, 1:15ben amit írtál szerintem 1 percen belül találsz eladót

Nem is állt szándékomban túlzottan eltérni a topictól, csak kiegészítettem az előző postot.
De nem témázok többet erről itt, igaz, nem is ide való.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 5 2013 05:39am
Quote (ScorpionLord @ 5 May 2013 12:15)
Nem is állt szándékomban túlzottan eltérni a topictól, csak kiegészítettem az előző postot.
De nem témázok többet erről itt, igaz, nem is ide való.


tudok adni 6m hc goldot és majd megadod ha tudod.
nn ilyen xx fg :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 5 2013 05:48am
Quote (Psyclon @ May 5 2013 11:39am)
tudok adni 6m hc goldot és majd megadod ha tudod.
nn ilyen xx fg :)


ÉS NEKEM MIKOR ADSZ MÁR INGYENT?
Go Back To Magyar Topic List
Prev19469479489499502299Next
Add Reply New Topic New Poll