- szerintem a fizikája egész rendben van, kicsit se annoying hogy 15km/h-val megy a heavy ^^ nagyobb tier arty is 45 mp-ig céloz, etc
- azt a lőszert lehet venni sima játékkal is szerintem (legalábbis én vettem párszor 5-5 darabot)
- 0 sebzés meg csak ilyen nagyobb tierek ellen van nemde ?
nagyon nem mentem bele hogy a szovjet tankokról is tudjak, de szerintem egész rendben van a game
matchmaking tényleg röhelyes mondjuk este 10-12 után
League of Legends 1,292,502,456
World of Warcraft 622,378,909
Minecraft 371,635,651
Heroes of Newerth 184,520,156
Diablo III 172,907,605
Battlefield 3 171,852,550
MapleStory 165,503,651
StarCraft II 163,980,293
World Of Tanks 145,702,931Call of Duty: Modern Warfare 3 126,754,082
meg mondjuk így nem is lehet annyira rossz, szerintem lazán d3 lecsúszott mögé már
viszont azok a videók viccesek mikor repkednek a tankokkal

(nem védeni akarom, csak találhattál volna szarabb játékokat is példaként -- pl DOTA, HON buhahaha (na jó csak viccelek))