Quote (ScorpionLord @ 3 May 2013 16:39)
Ezekszerint te is játszol vele.
Igazából nem kezdem el felsorolni, hogy mi a baj, csak egy kis ízelítőt:
- valahogy így szólt a megfogalmazás: "A fejlesztő csapat megpróbál minden lehetséges és előfordulható szituációt a valóságnak megfelelően lemodellezni és a fizikai hatásokat is élethűen visszaadni a játékban." Nos, ennek örömére homlokegyenest az ellenkezője történik és voltaképpen semmi köze a valósághoz, úgy a járművek mobilitása, mozgási képességei, a lövegek, gránátok tulajdonságai ésatöbbi.
- arany lőszer via kredit egyre súlyosbodó problémája
- 0 sebzéses telitalálatok riasztóan magas előfordulási esélye
- a matchmaking patch-ről patch-re egyre nevetségesebben oldja meg a csatabesorolásokat
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest
És még sorolhatnám a hibákat.
Szóval, ami hibák, esetleges "fejlesztői" hülyeségek a DiabloIII-ban és/vagy a Blizzardnál vannak azok annyira elenyészőek és "elnézhetőek" ehhez képest, hogy jószerivel említésre se méltóak.

- szerintem a fizikája egész rendben van, kicsit se annoying hogy 15km/h-val megy a heavy ^^ nagyobb tier arty is 45 mp-ig céloz, etc
- azt a lőszert lehet venni sima játékkal is szerintem (legalábbis én vettem párszor 5-5 darabot)
- 0 sebzés meg csak ilyen nagyobb tierek ellen van nemde ?
nagyon nem mentem bele hogy a szovjet tankokról is tudjak, de szerintem egész rendben van a game
matchmaking tényleg röhelyes mondjuk este 10-12 után
League of Legends 1,292,502,456
World of Warcraft 622,378,909
Minecraft 371,635,651
Heroes of Newerth 184,520,156
Diablo III 172,907,605
Battlefield 3 171,852,550
MapleStory 165,503,651
StarCraft II 163,980,293
World Of Tanks 145,702,931Call of Duty: Modern Warfare 3 126,754,082
meg mondjuk így nem is lehet annyira rossz, szerintem lazán d3 lecsúszott mögé már
viszont azok a videók viccesek mikor repkednek a tankokkal

(nem védeni akarom, csak találhattál volna szarabb játékokat is példaként -- pl DOTA, HON buhahaha (na jó csak viccelek))
This post was edited by Anarkin on May 3 2013 10:57am