d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19449459469479482299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 3 2013 10:56am
Quote (ScorpionLord @ 3 May 2013 16:39)
Ezekszerint te is játszol vele.
Igazából nem kezdem el felsorolni, hogy mi a baj, csak egy kis ízelítőt:
- valahogy így szólt a megfogalmazás: "A fejlesztő csapat megpróbál minden lehetséges és előfordulható szituációt a valóságnak megfelelően lemodellezni és a fizikai hatásokat is élethűen visszaadni a játékban." Nos, ennek örömére homlokegyenest az ellenkezője történik és voltaképpen semmi köze a valósághoz, úgy a járművek mobilitása, mozgási képességei, a lövegek, gránátok tulajdonságai ésatöbbi.
- arany lőszer via kredit egyre súlyosbodó problémája
- 0 sebzéses telitalálatok riasztóan magas előfordulási esélye
- a matchmaking patch-ről patch-re egyre nevetségesebben oldja meg a csatabesorolásokat
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest
És még sorolhatnám a hibákat.

Szóval, ami hibák, esetleges "fejlesztői" hülyeségek a DiabloIII-ban és/vagy a Blizzardnál vannak azok annyira elenyészőek és "elnézhetőek" ehhez képest, hogy jószerivel említésre se méltóak. :)


- szerintem a fizikája egész rendben van, kicsit se annoying hogy 15km/h-val megy a heavy ^^ nagyobb tier arty is 45 mp-ig céloz, etc
- azt a lőszert lehet venni sima játékkal is szerintem (legalábbis én vettem párszor 5-5 darabot)
- 0 sebzés meg csak ilyen nagyobb tierek ellen van nemde ?

nagyon nem mentem bele hogy a szovjet tankokról is tudjak, de szerintem egész rendben van a game

matchmaking tényleg röhelyes mondjuk este 10-12 után

League of Legends 1,292,502,456
World of Warcraft 622,378,909
Minecraft 371,635,651
Heroes of Newerth 184,520,156
Diablo III 172,907,605
Battlefield 3 171,852,550
MapleStory 165,503,651
StarCraft II 163,980,293
World Of Tanks 145,702,931
Call of Duty: Modern Warfare 3 126,754,082

meg mondjuk így nem is lehet annyira rossz, szerintem lazán d3 lecsúszott mögé már

viszont azok a videók viccesek mikor repkednek a tankokkal :D

(nem védeni akarom, csak találhattál volna szarabb játékokat is példaként -- pl DOTA, HON buhahaha (na jó csak viccelek))

This post was edited by Anarkin on May 3 2013 10:57am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 01:01pm
azt azért birom hogy fellogolok és 5 unid seller ir rám egyből hogy kell-e unid :D
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 3 2013 01:17pm
Quote (Psyclon @ May 3 2013 07:01pm)
azt azért birom hogy fellogolok és 5 unid seller ir rám egyből hogy kell-e unid :D


nem látom h hol a hiba
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 3 2013 01:18pm
Quote (Psyclon @ 3 May 2013 20:01)
azt azért birom hogy fellogolok és 5 unid seller ir rám egyből hogy kell-e unid :D


Ne vegyel, ha ennyire el akarnak adni akkor csak olcsobb lesz hamarosan.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 01:19pm
Quote (josheide @ 3 May 2013 20:18)
Ne vegyel, ha ennyire el akarnak adni akkor csak olcsobb lesz hamarosan.


makkert be izzitom még egy valami itemre ami world best lesz

de szerintem felvágná ereit

:D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 3 2013 01:21pm
Quote (Psyclon @ 3 May 2013 20:19)
makkert be izzitom még egy valami itemre ami world best lesz

de szerintem felvágná ereit

:D


most ez akkor hogy van? Te veszed az unidot, ő meg azonosítja? vagy mi?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 3 2013 02:14pm
Quote (Ghostmasterq @ May 3 2013 07:21pm)
most ez akkor hogy van? Te veszed az unidot, ő meg azonosítja? vagy mi?


u win
a skornja is onnan van T.T

This post was edited by Makkertest on May 3 2013 02:14pm
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 3 2013 02:24pm
Quote (Anarkin @ 3 May 2013 17:56)
- szerintem a fizikája egész rendben van, kicsit se annoying hogy 15km/h-val megy a heavy ^^ nagyobb tier arty is 45 mp-ig céloz, etc
- azt a lőszert lehet venni sima játékkal is szerintem (legalábbis én vettem párszor 5-5 darabot)
- 0 sebzés meg csak ilyen nagyobb tierek ellen van nemde ?

nagyon nem mentem bele hogy a szovjet tankokról is tudjak, de szerintem egész rendben van a game

matchmaking tényleg röhelyes mondjuk este 10-12 után

League of Legends 1,292,502,456
World of Warcraft 622,378,909
Minecraft 371,635,651
Heroes of Newerth 184,520,156
Diablo III 172,907,605
Battlefield 3 171,852,550
MapleStory 165,503,651
StarCraft II 163,980,293
World Of Tanks 145,702,931
Call of Duty: Modern Warfare 3 126,754,082

meg mondjuk így nem is lehet annyira rossz, szerintem lazán d3 lecsúszott mögé már

viszont azok a videók viccesek mikor repkednek a tankokkal :D

(nem védeni akarom, csak találhattál volna szarabb játékokat is példaként -- pl DOTA, HON buhahaha (na jó csak viccelek))


Azért ezt emeltem ki, mert ezzel játszom közel két éve és tapasztalom már a kezdetektől miként - mennyire gyorsan és látványosan csúszik lefele úgy a minősége is, mint a szívonala is.
Véleményem szerint tökéletes példa abban az esetben, ha a teljes történetét ismered már az elejétől kezdve. :)
A DiabloIII-on pedig látszik, hogy ha lassabban is de legalább pozitív irányba fejlődik.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 02:26pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 May 2013 20:21)
most ez akkor hogy van? Te veszed az unidot, ő meg azonosítja? vagy mi?


csak invelem és mivel sokat szoktam venni ő besegit feloldásban :D
feel fun
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 3 2013 10:34pm
Kicsit indokolatlannak érzem a következő planek árát:

Born's Defiance
Cain's Fate
Lai Yui's Taiji
Longshot
Quick Draw Belt (Avg last day of trades: 0 per unit, okj)
Umbral Oath
Unending War
Wall of Bone

Go Back To Magyar Topic List
Prev19449459469479482299Next
Add Reply New Topic New Poll