d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19449459469479481856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 10 2011 10:25am
Quote (Christine21 @ Mar 10 2011 05:24pm)
Nem. De szerintem -most sem- én voltam az aki először belekötött a másik ízlésébe^
Amúgy meg, ha úgy vesszük, hogy mindenkinek más tetszik/tetszhet akkor valóban nemigazán kéne lecsúnyázni a másik képeit (ha az épp nem trollkodik).


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 10 2011 10:25am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Mar 2011 17:16)
hopsz gay, sry


nevettem.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 10 2011 10:27am
Quote (Christine21 @ 10 Mar 2011 17:24)
Nem. De szerintem (most sem) én voltam az aki először belekötött a másik ízlésébe^
Amúgy meg, ha úgy vesszük, hogy mindenkinek más tetszik/tetszhet akkor valóban nemigazán kéne lecsúnyázni a másik képeit (ha az épp nem trollkodik).


Mondjuk valoban. Mar ott el van romolva a dolog, hogy egymast probaljuk meggyozni, hogy a sajat izlesunk jobb.

Quote (Nerz8 @ 10 Mar 2011 17:25)
nevettem.


-_-
simple entertainment for the simple mind

This post was edited by Moonflow on Mar 10 2011 10:28am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 10 2011 10:29am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Mar 2011 17:25)


Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 10 2011 10:30am
Quote (Moonflow @ Mar 10 2011 05:27pm)
Mondjuk valoban. Mar ott el van romolva a dolog, hogy egymast probaljuk meggyozni, hogy a sajat izlesunk jobb.



-_-
simple entertainment for the simple mind


te meg a faszt szereted, ofc meg akarjuk a masikat gyozni, hogy a mi izlesunk jobb now stop being stupid
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 10 2011 10:30am
Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 17:27)

-_-
simple entertainment for the simple mind


nem szoktam nevetni tasziló topikjain/postjain, de ez most jól jött ki 8D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 10 2011 10:31am
FEJEZZÉTEK MÁR BE AZ UGATÁST ÉS POSTOLJATOK NŐKET BAZDMEG
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 10 2011 10:36am
Quote (Taszilo.^ @ 10 Mar 2011 17:30)
te meg a faszt szereted, ofc meg akarjuk a masikat gyozni, hogy a mi izlesunk jobb now stop being stupid


Nem akarok elkezdeni vitatkozni, meg flame-elni, de most mondd meg, hogy mi mas oka lenne annak, hogy mindenki uton-utfelen belekot abba, amit a masik postol, ha nem az, hogy vitaba szalljon azzal az egyennel az izleset illetoen.

Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 17:31)
FEJEZZÉTEK MÁR BE AZ UGATÁST ÉS POSTOLJATOK NŐKET BAZDMEG




Nesze bazze
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 10 2011 10:39am
Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 17:31)
FEJEZZÉTEK MÁR BE AZ UGATÁST ÉS POSTOLJATOK NŐKET BAZDMEG




bejön ez a csaj?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 10 2011 10:39am
Quote (Oberon_os @ 10 Mar 2011 17:39)
http://img832.imageshack.us/img832/2408/angel1kc.jpg

bejön ez a csaj?


rohadt tükör
Go Back To Magyar Topic List
Prev19449459469479481856Next
Add Reply New Topic New Poll