Quote (Taszilo.^ @ 10 Mar 2011 17:30)
te meg a faszt szereted, ofc meg akarjuk a masikat gyozni, hogy a mi izlesunk jobb now stop being stupid
Nem akarok elkezdeni vitatkozni, meg flame-elni, de most mondd meg, hogy mi mas oka lenne annak, hogy mindenki uton-utfelen belekot abba, amit a masik postol, ha nem az, hogy vitaba szalljon azzal az egyennel az izleset illetoen.
Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 17:31)
FEJEZZÉTEK MÁR BE AZ UGATÁST ÉS POSTOLJATOK NŐKET BAZDMEG

Nesze bazze