d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19439449459469472299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 3 2013 08:39am
Quote (Anarkin @ 3 May 2013 13:51)
ja én azt hittem hogy most a WOT-ra mondod h milyen jó

de azzal mi a baj amúgy? leszámítva a matchmaking-et ...

Ezekszerint te is játszol vele.
Igazából nem kezdem el felsorolni, hogy mi a baj, csak egy kis ízelítőt:
- valahogy így szólt a megfogalmazás: "A fejlesztő csapat megpróbál minden lehetséges és előfordulható szituációt a valóságnak megfelelően lemodellezni és a fizikai hatásokat is élethűen visszaadni a játékban." Nos, ennek örömére homlokegyenest az ellenkezője történik és voltaképpen semmi köze a valósághoz, úgy a járművek mobilitása, mozgási képességei, a lövegek, gránátok tulajdonságai ésatöbbi.
- arany lőszer via kredit egyre súlyosbodó problémája
- 0 sebzéses telitalálatok riasztóan magas előfordulási esélye
- a matchmaking patch-ről patch-re egyre nevetségesebben oldja meg a csatabesorolásokat
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest
És még sorolhatnám a hibákat.

Szóval, ami hibák, esetleges "fejlesztői" hülyeségek a DiabloIII-ban és/vagy a Blizzardnál vannak azok annyira elenyészőek és "elnézhetőek" ehhez képest, hogy jószerivel említésre se méltóak. :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 09:00am
Quote (ScorpionLord @ May 3 2013 02:39pm)
Ezekszerint te is játszol vele.
Igazából nem kezdem el felsorolni, hogy mi a baj, csak egy kis ízelítőt:
- valahogy így szólt a megfogalmazás: "A fejlesztő csapat megpróbál minden lehetséges és előfordulható szituációt a valóságnak megfelelően lemodellezni és a fizikai hatásokat is élethűen visszaadni a játékban." Nos, ennek örömére homlokegyenest az ellenkezője történik és voltaképpen semmi köze a valósághoz, úgy a járművek mobilitása, mozgási képességei, a lövegek, gránátok tulajdonságai ésatöbbi.
- arany lőszer via kredit egyre súlyosbodó problémája
- 0 sebzéses telitalálatok riasztóan magas előfordulási esélye
- a matchmaking patch-ről patch-re egyre nevetségesebben oldja meg a csatabesorolásokat
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest
És még sorolhatnám a hibákat.

Szóval, ami hibák, esetleges "fejlesztői" hülyeségek a DiabloIII-ban és/vagy a Blizzardnál vannak azok annyira elenyészőek és "elnézhetőek" ehhez képest, hogy jószerivel említésre se méltóak. :)


akkor nézd meg egy d2höz képest, és mond ezt megint.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 3 2013 09:02am
vettem 10 ice climberst 100 milláért
egy 225 dex 145 vita lett

egyiken 12 movespeed, természetesen 180 int lett rá a propb, 500k gold kb
a többi természetesen kuka

This post was edited by Vismajor on May 3 2013 09:02am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 3 2013 09:03am
Quote (ScorpionLord @ May 3 2013 03:39pm)
Ezekszerint te is játszol vele.
Igazából nem kezdem el felsorolni, hogy mi a baj, csak egy kis ízelítőt:
- valahogy így szólt a megfogalmazás: "A fejlesztő csapat megpróbál minden lehetséges és előfordulható szituációt a valóságnak megfelelően lemodellezni és a fizikai hatásokat is élethűen visszaadni a játékban." Nos, ennek örömére homlokegyenest az ellenkezője történik és voltaképpen semmi köze a valósághoz, úgy a járművek mobilitása, mozgási képességei, a lövegek, gránátok tulajdonságai ésatöbbi.
- arany lőszer via kredit egyre súlyosbodó problémája
- 0 sebzéses telitalálatok riasztóan magas előfordulási esélye
- a matchmaking patch-ről patch-re egyre nevetségesebben oldja meg a csatabesorolásokat
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest
És még sorolhatnám a hibákat.

Szóval, ami hibák, esetleges "fejlesztői" hülyeségek a DiabloIII-ban és/vagy a Blizzardnál vannak azok annyira elenyészőek és "elnézhetőek" ehhez képest, hogy jószerivel említésre se méltóak. :)


egyszer néztem competitive world of tanks gamet
20 percig álltak egy bokor mögött, senki meg sem mozdult
aztán fightoltak 30 másodpercet és valamelyik csapat nyert
izgalmas volt ezért 20 percig várni.
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
May 3 2013 09:05am
Quote (sylke @ 3 May 2013 17:00)
akkor nézd meg egy d2höz képest, és mond ezt megint.


azért a d2-t is körbe kellett foltozni párszor ^^


Quote (Vismajor @ 3 May 2013 17:02)
vettem 10 ice climberst 100 milláért
egy 225 dex 145 vita lett

egyiken 12 movespeed, természetesen 180 int lett rá a propb, 500k gold kb
a többi természetesen kuka


ne haragudj, téged sanyinak hívnak?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 3 2013 09:06am
Quote (apafej @ May 3 2013 04:05pm)
azért a d2-t is körbe kellett foltozni párszor ^^




ne haragudj, téged sanyinak hívnak?


basszameg, erre nem gondoltam
sanyi adja vissza a 100 millát, amiért erre nem figyelmeztetett

This post was edited by Vismajor on May 3 2013 09:06am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 3 2013 09:12am
Quote (lacketto @ 3 May 2013 17:03)
egyszer néztem competitive world of tanks gamet
20 percig álltak egy bokor mögött, senki meg sem mozdult
aztán fightoltak 30 másodpercet és valamelyik csapat nyert
izgalmas volt ezért 20 percig várni.


hát így skypeon funolni többiekkel nem rossz játék az amúgy

(de pl cs is ezért nem olyan menő mint 5+ éve, mert LOL-t meg SC2-t százszor jobb nézni mint ezeket, pedig azért egy cs >>)
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
May 3 2013 09:42am
Quote (Vismajor @ 3 May 2013 17:06)
basszameg, erre nem gondoltam
sanyi adja vissza a 100 millát, amiért erre nem figyelmeztetett


:DDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 10:34am
Quote (Vismajor @ 3 May 2013 16:02)
vettem 10 ice climberst 100 milláért
egy 225 dex 145 vita lett

egyiken 12 movespeed, természetesen 180 int lett rá a propb, 500k gold kb
a többi természetesen kuka


Sent. Ohh w8
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 3 2013 10:50am
Quote (sylke @ 3 May 2013 16:00)
akkor nézd meg egy d2höz képest, és mond ezt megint.

Látod, pont ezért hasonlítottam egy másik, különböző kategóriájú netes játékhoz.
A Diablo 2 >>> bármi más, nekem máig is, holott már több mint 2 éve nem játszom vele.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19439449459469472299Next
Add Reply New Topic New Poll