Quote (Anarkin @ 3 May 2013 13:51)
ja én azt hittem hogy most a WOT-ra mondod h milyen jó
de azzal mi a baj amúgy? leszámítva a matchmaking-et ...
Ezekszerint te is játszol vele.
Igazából nem kezdem el felsorolni, hogy mi a baj, csak egy kis ízelítőt:
- valahogy így szólt a megfogalmazás: "A fejlesztő csapat megpróbál minden lehetséges és előfordulható szituációt a valóságnak megfelelően lemodellezni és a fizikai hatásokat is élethűen visszaadni a játékban." Nos, ennek örömére homlokegyenest az ellenkezője történik és voltaképpen semmi köze a valósághoz, úgy a járművek mobilitása, mozgási képességei, a lövegek, gránátok tulajdonságai ésatöbbi.
- arany lőszer via kredit egyre súlyosbodó problémája
- 0 sebzéses telitalálatok riasztóan magas előfordulási esélye
- a matchmaking patch-ről patch-re egyre nevetségesebben oldja meg a csatabesorolásokat
- a szovjet tankok bizonyított (!!) előnye a többi nemzethez képest
És még sorolhatnám a hibákat.
Szóval, ami hibák, esetleges "fejlesztői" hülyeségek a DiabloIII-ban és/vagy a Blizzardnál vannak azok annyira elenyészőek és "elnézhetőek" ehhez képest, hogy jószerivel említésre se méltóak.
