d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19439449459469471257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 14 2015 03:03am
Quote (S4nyy @ May 14 2015 08:25am)
Ha faj hagyd abba, nem er annyit


Nem
Soha nem adom fel
Iszok meg ket blood boilt meg még valami porgetot aztan lefekszek aludni
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
May 14 2015 04:30am
Quote (llllllllllll @ 14 May 2015 11:03)
Nem
Soha nem adom fel
Iszok meg ket blood boilt meg még valami porgetot aztan lefekszek aludni


Én a helyedben nem tenném. Az összes ilyen tápkieg rettentően káros, sőt mi több instant écesrákot kapsz tőle. Térj át nyers vega paleolit étrendre.
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
May 14 2015 05:07am
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 14 2015 11:30am)
Én a helyedben nem tenném. Az összes ilyen tápkieg rettentően káros, sőt mi több instant écesrákot kapsz tőle. Térj át nyers vega paleolit étrendre.


késő ubi már rákos :S
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 14 2015 06:08am
Quote (fahrii @ May 13 2015 05:01pm)
Azt mondod ha koxolnék lenne barátnőm?


http://offline.hu/kikapcs/2015/05/captain-amerikahoz-hasonlitjak-a-hormoninjekciokkal-izmossa-valt-25-eves-sracot
"Manapság már így néz ki, de még mindig nem mer csajozni, mert belül még ma is egy félénk kisfiú maradt."
>lelkitársad
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 14 2015 06:13am
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 14 2015 10:30am)
Én a helyedben nem tenném. Az összes ilyen tápkieg rettentően káros, sőt mi több instant écesrákot kapsz tőle. Térj át nyers vega paleolit étrendre.


Azt tolom amugy is, csak esovizet, meg tehen szart eszek, de a cuccot akkor is kell tolni ha nem edz az ember
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2015 06:15am
Quote (llllllllllll @ 14 May 2015 14:13)
Azt tolom amugy is, csak esovizet, meg tehen szart eszek, de a cuccot akkor is kell tolni ha nem edz az ember


De remélem sciteces esovizet iszol, kézzelfogható a hatása.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 14 2015 06:37am
Quote (fahrii @ May 14 2015 12:15pm)
De remélem sciteces esovizet iszol, kézzelfogható a hatása.


nyilván, mivel annak decije 500 forint, tehát biztos kurva jó

kreatint valaki tolt már btw? iso infók
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2015 06:41am
Quote (llllllllllll @ 14 May 2015 14:37)
nyilván, mivel annak decije 500 forint, tehát biztos kurva jó

kreatint valaki tolt már btw? iso infók


Igen, szar volt.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 14 2015 06:41am
Quote (fahrii @ May 14 2015 12:41pm)
Igen, szar volt.


bővebben?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2015 06:45am
Quote (llllllllllll @ 14 May 2015 14:41)
bővebben?


Rengeteg vizet megittam, elbaszta a formám (eléggé bevizesedett a hasam), erő jött egy kicsi de az nem szempont nálam.
Nekem felejtős.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19439449459469471257Next
Add Reply New Topic New Poll