Quote (Moonflow @ Mar 10 2011 04:14pm)
Jaj, menj már... Most tenyleg ki akarod figurazni masok izleset..?
Nem. De szerintem (most sem) én voltam az aki először belekötött a másik ízlésébe^
Amúgy meg, ha úgy vesszük, hogy mindenkinek más tetszik/tetszhet akkor valóban nemigazán kéne lecsúnyázni a másik képeit (ha az épp nem trollkodik).
This post was edited by Christine21 on Mar 10 2011 10:25am