d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19439449459469471856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 10 2011 10:13am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 10 2011 04:11pm)
a második tecik


hát igen, a második enyhén szólva kurvajónő
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 10 2011 10:14am
Quote (Christine21 @ 10 Mar 2011 16:29)
Igaz.. kinek mi..

Akkor tessék, ő biztos jobb nő :( ;

http://www.psychologytoday.com/files/u15/Pamela_Anderson_at_40.jpg


Jaj, menj már... Most tenyleg ki akarod figurazni masok izleset..?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 10 2011 10:14am
Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 17:13)
hát igen, a második enyhén szólva kurvajónő


Meg enyhen szolva kurva gizda (nezd meg a bal combjat, pfuj bazmeg), es tulsagosan lognak a cickoi. De lehet csak en vagyok a finnyas.

hopsz double, sry

This post was edited by Moonflow on Mar 10 2011 10:15am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 10 2011 10:15am
Quote (Moonflow @ Mar 10 2011 04:14pm)
Meg enyhen szolva kurva gizda (nezd meg a bal combjat, pfuj bazmeg), es tulsagosan lognak a cickoi. De lehet csak en vagyok a finnyas.

hopsz double, sry


jólvan oli.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 10 2011 10:16am
Quote (Moonflow @ Mar 10 2011 05:14pm)
Meg enyhen szolva kurva gizda (nezd meg a bal combjat, pfuj bazmeg), es tulsagosan lognak a cickoi. De lehet csak en vagyok a finnyas.

hopsz double, sry


hopsz gay, sry
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 10 2011 10:17am
Quote (beni @ 10 Mar 2011 16:36)
bármilyen meglepő nem a nagy mell a szépség egyetlen indikátora .... még a férfiak számára sem


de most kötekedés nélkül: meg tudsz nekem egyetlen szép dolgot nevezni ezen a képen?

http://i52.tinypic.com/2414hms.jpg


Szerintem kifejezetten jó nő. A másik képen még szebb. Melle tényleg nem túl delejes, de minden más teljesen oké.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 10 2011 10:17am
Quote (Rezs @ 10 Mar 2011 17:15)
jólvan oli.


Quote (Taszilo.^ @ 10 Mar 2011 17:16)
hopsz gay, sry


Mindjart gondoltam, hogy nem fog tetszeni a velemeny nyilvanitasom :) De azert orulok, hogy egyaltalan nyilvanithattam! :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 10 2011 10:19am
Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 18:14)
Meg enyhen szolva kurva gizda (nezd meg a bal combjat, pfuj bazmeg), es tulsagosan lognak a cickoi. De lehet csak en vagyok a finnyas.

hopsz double, sry


what has been seen...

mindegy, az első úgyis jobban tetszett.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 10 2011 10:21am
btw én is egyetértek benivel!!




MI EZ A SEGG????



Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 10:24am
Quote (Moonflow @ Mar 10 2011 04:14pm)
Jaj, menj már... Most tenyleg ki akarod figurazni masok izleset..?

Nem. De szerintem (most sem) én voltam az aki először belekötött a másik ízlésébe^
Amúgy meg, ha úgy vesszük, hogy mindenkinek más tetszik/tetszhet akkor valóban nemigazán kéne lecsúnyázni a másik képeit (ha az épp nem trollkodik).

This post was edited by Christine21 on Mar 10 2011 10:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19439449459469471856Next
Add Reply New Topic New Poll