Quote (ScorpionLord @ 3 May 2013 14:35)
Látnátok mi megy a World of Tanks játékban.
Azt a Wargaming nevezetű tökéletesen idióta bolsevik kommunista rehabszökevény banda csinálta.
Nos, ahhoz képest a Blizzard, Diablo3 és minden ezzel kapcsolatos dolog tökéletesen megtervezett, kivitelezett és jól működő koncepció.
ja én azt hittem hogy most a WOT-ra mondod h milyen jó
de azzal mi a baj amúgy? leszámítva a matchmaking-et ...
This post was edited by Anarkin on May 3 2013 06:56am