d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19429439449459462299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 01:46am
Quote (fahrii @ May 3 2013 07:41am)
az derék


láttam ám a 2. edit elött mi volt ott
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 01:48am
Quote (sylke @ 3 May 2013 08:46)
láttam ám a 2. edit elött mi volt ott


Mi? :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 3 2013 01:50am
tfw 150m hc gold
tfw kurvára nincs 1 normális fegyver sem ahban már napok óta

Quote (Psyclon @ 3 May 2013 09:48)
Mi? :D


punci

This post was edited by fahrii on May 3 2013 01:51am
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
May 3 2013 03:01am
Quote (Psyclon @ May 3 2013 07:38am)
1b adok neked akar mennyiert is kel el. :)


és nekem? ;)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 03:08am
Quote (shelby_33 @ 3 May 2013 10:01)
és nekem? ;)


Much love!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 3 2013 03:35am
We are indeed working on improving the monster density across all Acts, but we have not yet been looking into Act IV though:

miota van már ptr?
mer nem hiszem el hogy ezzel még mindig nem tudtak foglalkozni
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
May 3 2013 04:11am
Quote (sylke @ 3 May 2013 11:35)
We are indeed working on improving the monster density across all Acts, but we have not yet been looking into Act IV though:

miota van már ptr?
mer nem hiszem el hogy ezzel még mindig nem tudtak foglalkozni


ezen most tényleg csodálkozol?
én már nem is gondolok rá, nem is probálkozok ésszerű logikus magyarázatot keresni a dolgokra mert nincs is értelme, mert ezeknél ilyen nem létezik.....
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2013 04:20am
Quote (sylke @ 3 May 2013 10:35)
We are indeed working on improving the monster density across all Acts, but we have not yet been looking into Act IV though:

miota van már ptr?
mer nem hiszem el hogy ezzel még mindig nem tudtak foglalkozni


Nem tudom.
De szerintem nem a tokuket vakatjak. Akkor viszont benak ha nem tudnak elore lepest produkalni.
Ekkora beruhazasnal meg nem igazan ertem minek adnak noobok kezebe dontesi jogot ill miert bizzak olyanokra a feladat elvegzeset akik nem alkalmasak a dologra.
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 3 2013 06:35am
Látnátok mi megy a World of Tanks játékban.
Azt a Wargaming nevezetű tökéletesen idióta bolsevik kommunista rehabszökevény banda csinálta.
Nos, ahhoz képest a Blizzard, Diablo3 és minden ezzel kapcsolatos dolog tökéletesen megtervezett, kivitelezett és jól működő koncepció.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 3 2013 06:51am
Quote (ScorpionLord @ 3 May 2013 14:35)
Látnátok mi megy a World of Tanks játékban.
Azt a Wargaming nevezetű tökéletesen idióta bolsevik kommunista rehabszökevény banda csinálta.
Nos, ahhoz képest a Blizzard, Diablo3 és minden ezzel kapcsolatos dolog tökéletesen megtervezett, kivitelezett és jól működő koncepció.


ja én azt hittem hogy most a WOT-ra mondod h milyen jó

de azzal mi a baj amúgy? leszámítva a matchmaking-et ...

This post was edited by Anarkin on May 3 2013 06:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev19429439449459462299Next
Add Reply New Topic New Poll