Quote (hedgehogsword @ 14 Oct 2010 12:23)
kéne nekem egy D2 1.13 lóder, modhoz használnám, single playerben.. vagyis tcp ip-n magamra csatlakozva cuccolnék.
ha valakinek van pm pls
Páholyban van egy kis cucc amivel kicseréled az egyik mpq filet, vagy nem tudom már mit és akkor tudod többször is megnyitni. ^^