d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19429439449459465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 14 2010 04:23am
kéne nekem egy D2 1.13 lóder, modhoz használnám, single playerben.. vagyis tcp ip-n magamra csatlakozva cuccolnék.
ha valakinek van pm pls

This post was edited by hedgehogsword on Oct 14 2010 04:34am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 14 2010 04:28am
Quote (szabika @ 14 Oct 2010 10:50)
1-2k, decathlon kiszorja a règi modelleket. Merevitett monti kesztyuk ingye vannak ennyiert. En simat vettem 1500é


hol van dekatlon, he? csömöri nn
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 14 2010 04:43am
uTorrent Upc net gebasz van mert a szolgáltató "észreveszi" hogy torrentezek és lekúrja a sebességet 10kB/s-re

wat do?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 14 2010 04:47am
Quote (medvehere @ 14 Oct 2010 12:43)
uTorrent Upc net gebasz van mert a szolgáltató "észreveszi" hogy torrentezek és lekúrja a sebességet 10kB/s-re

wat do?


Nem ezért korlátozza le, hanem mert vergődsz. :/
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 14 2010 04:48am
Quote (hedgehogsword @ 14 Oct 2010 12:23)
kéne nekem egy D2 1.13 lóder, modhoz használnám, single playerben.. vagyis tcp ip-n magamra csatlakozva cuccolnék.
ha valakinek van pm pls


Páholyban van egy kis cucc amivel kicseréled az egyik mpq filet, vagy nem tudom már mit és akkor tudod többször is megnyitni. ^^
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 14 2010 04:54am
Quote (hedgehogsword @ Oct 14 2010 10:23am)
kéne nekem egy D2 1.13 lóder, modhoz használnám, single playerben.. vagyis tcp ip-n magamra csatlakozva cuccolnék.
ha valakinek van pm pls


sandBAWKSY nem jó?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 14 2010 04:58am
Quote (medvehere @ 14 Oct 2010 12:43)
uTorrent Upc net gebasz van mert a szolgáltató "észreveszi" hogy torrentezek és lekúrja a sebességet 10kB/s-re

wat do?


az gáz. nállam nem csinálnak vele semmit
faszrra is huznám őket
Member
Posts: 14,166
Joined: Feb 25 2005
Gold: 3,220.00
Oct 14 2010 04:59am
Quote (Handryx @ 14 Oct 2010 12:54)
sandBAWKSY nem jó?


this
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 14 2010 05:04am
Quote (medvehere @ Oct 14 2010 11:43am)
uTorrent Upc net gebasz van mert a szolgáltató "észreveszi" hogy torrentezek és lekúrja a sebességet 10kB/s-re

wat do?


Lololol flagged
Nyomorák
Quote (Oberon_os @ Oct 14 2010 11:28am)
hol van dekatlon, he? csömöri nn


Budaörsön vettem
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 14 2010 05:14am
megoldottam laptoppal :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev19429439449459465001Next
Closed New Topic New Poll