Quote (Ad4mz @ Mar 10 2011 03:36pm)
azon kívül, hogy nagy csöcse van, semmi extra
Arcra is szép szerintem
Quote (beni @ Mar 10 2011 03:36pm)
bármilyen meglepő nem a nagy mell a szépség egyetlen indikátora .... még a férfiak számára sem
de most kötekedés nélkül: meg tudsz nekem egyetlen szép dolgot nevezni ezen a képen?
http://i52.tinypic.com/2414hms.jpg
Szerintem szép arca van, az alakja is jó, attól függetlenül, hogy nincs nagy melle.
De lehet az is sokat jelent, hogy élőben is többször láttam és nem csak 3 kép alapján tudok dönteni. Így aztán igazából amikor a képet nézem, több dolgot tudok kapcsolni a személyhez. Lehet akkor csak a kép nem jó, bár szerintem itt is szép.
This post was edited by Christine21 on Mar 10 2011 09:41am