d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19429439449459461856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 09:25am
Quote (Christine21 @ Mar 10 2011 04:24pm)
Az, de nem csak a szépia miatt szép.:P

:(


a #9421 képek alapján szerintem nem üti meg egy "szép nők topicja" szintet, de nem is akarom lecsúnyázni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:29am
Quote (beni @ Mar 10 2011 03:25pm)
a #9421 képek alapján szerintem nem üti meg egy "szép nők topicja" szintet, de nem is akarom lecsúnyázni

Igaz.. kinek mi..

Akkor tessék, ő biztos jobb nő :( ;


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 09:31am
Quote (Christine21 @ Mar 10 2011 04:29pm)
Igaz.. kinek mi..

Akkor tessék, ő biztos jobb nő :( ;

http://www.psychologytoday.com/files/u15/Pamela_Anderson_at_40.jpg


nem biztos, hogy egy 43 éves nővel kell megpróbálni vitát nyerni egy topicban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:33am
Quote (beni @ Mar 10 2011 03:31pm)
nem biztos, hogy egy 43 éves nővel kell megpróbálni vitát nyerni egy topicban

Gondoltam tetszik, mert pont az ellentettje az általam szépnek gondolt típusnak.

De ok, tényleg kicsit erős. Akkor ő (még nekem is tetszik);

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 10 2011 09:36am
Quote (Christine21 @ 10 Mar 2011 17:33)
Gondoltam tetszik, mert pont az ellentettje az általam szépnek gondolt típusnak.

De ok, tényleg kicsit erős. Akkor ő (még nekem is tetszik);

http://i53.tinypic.com/294rxap.jpg


azon kívül, hogy nagy csöcse van, semmi extra
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 09:36am
Quote (Christine21 @ Mar 10 2011 04:33pm)
Gondoltam tetszik, mert pont az ellentettje az általam szépnek gondolt típusnak.

De ok, tényleg kicsit erős. Akkor ő (még nekem is tetszik);

http://i53.tinypic.com/294rxap.jpg


bármilyen meglepő nem a nagy mell a szépség egyetlen indikátora .... még a férfiak számára sem


de most kötekedés nélkül: meg tudsz nekem egyetlen szép dolgot nevezni ezen a képen?

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:37am
Quote (Ad4mz @ Mar 10 2011 03:36pm)
azon kívül, hogy nagy csöcse van, semmi extra

Arcra is szép szerintem

Quote (beni @ Mar 10 2011 03:36pm)
bármilyen meglepő nem a nagy mell a szépség egyetlen indikátora .... még a férfiak számára sem


de most kötekedés nélkül: meg tudsz nekem egyetlen szép dolgot nevezni ezen a képen?

http://i52.tinypic.com/2414hms.jpg

Szerintem szép arca van, az alakja is jó, attól függetlenül, hogy nincs nagy melle.
De lehet az is sokat jelent, hogy élőben is többször láttam és nem csak 3 kép alapján tudok dönteni. Így aztán igazából amikor a képet nézem, több dolgot tudok kapcsolni a személyhez. Lehet akkor csak a kép nem jó, bár szerintem itt is szép. :(

This post was edited by Christine21 on Mar 10 2011 09:41am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 10 2011 09:37am
Azt hiszem itt az ideje, hogy a helyes mederbe tereljem a topic fonalát.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 10:06am


Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 10 2011 10:11am
Quote (Christine21 @ 10 Mar 2011 18:06)
http://i54.tinypic.com/oqcglu.jpg

http://i56.tinypic.com/191gm8.jpg


a második tecik
Go Back To Magyar Topic List
Prev19429439449459461856Next
Add Reply New Topic New Poll