d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19419429439449451856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:03am
^_^



Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 09:04am
Quote (Christine21 @ Mar 10 2011 04:03pm)
^_^

http://i56.tinypic.com/20qh0fq.jpg http://i52.tinypic.com/2414hms.jpg

http://i53.tinypic.com/2lxicnk.jpg


a fenti az trap?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:07am
Quote (beni @ Mar 10 2011 03:04pm)
a fenti az trap?

Not. Évfolyamtársam.. Csak nem merek hozzászólni.
Miért, nem szép? Szerintem de.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 09:12am
Quote (Christine21 @ 10 Mar 2011 17:07)
Not. Évfolyamtársam.. Csak nem merek hozzászólni.
Miért, nem szép? Szerintem de.


Szerintem nagyon nem. :/ Olyan férfias feje van, mint aki át lett operálva.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2011 09:15am
Quote (Baleee @ 10 Mar 2011 16:12)
Szerintem nagyon nem. :/ Olyan férfias feje van, mint aki át lett operálva.


Sad but true!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:19am
Lehet akkor csak azért tetszik mert túl sok shemale pornt néztem.

Szerintem akkor is szép :(

Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2011 09:22am
Quote (Christine21 @ 10 Mar 2011 16:19)
Lehet akkor csak azért tetszik mert túl sok shemale pornt néztem.

Szerintem akkor is szépia :(

http://i53.tinypic.com/2vxrpjt.jpg


fix'd



















This post was edited by ZsDanee on Mar 10 2011 09:22am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 10 2011 09:23am
Quote (Christine21 @ Mar 10 2011 04:19pm)
Lehet akkor csak azért tetszik mert túl sok shemale pornt néztem.

Szerintem akkor is szép :(

http://i53.tinypic.com/2vxrpjt.jpg


a Vigadó szép a háttérben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:23am
Quote (ZsDanee @ Mar 10 2011 03:22pm)

Az, de nem csak a szépia miatt szép.:P
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 10 2011 09:24am
Quote (ZsDanee @ Mar 10 2011 03:22pm)

Az, de nem csak a szépia miatt szép.:P
Quote (beni @ Mar 10 2011 03:23pm)
a Vigadó szép a háttérben

:(
Go Back To Magyar Topic List
Prev19419429439449451856Next
Add Reply New Topic New Poll