Quote (Psyclon @ 2 May 2013 20:07)
PS-re meg kéne venni. PS 3 gold vs PC gold is elég jo üzlet lehet az elején

konzolon nincs battlenet
csak offline multi lesz, ami úgy működik hogy ha többen vagytok "távolodik" a kép úgy hogy egyszerre ráférjen mindenki
ah sem lesz, csak trade ablak
This post was edited by fahrii on May 2 2013 12:24pm