d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19409419429439442299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 10:43am
Quote (fahrii @ 2 May 2013 17:41)
nincs kedved venni tőlem egy kis friss ropogós sc goldot fgért?


Szerinted nekem honnan van fg-m? :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2013 10:45am
Quote (fahrii @ May 2 2013 05:41pm)
nincs kedved venni tőlem egy kis friss ropogós sc goldot fgért?


én veszek
o 0fg n millions
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 10:52am
Quote (Vismajor @ 2 May 2013 18:45)
én veszek
o 0fg n millions


jól hangzik
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 12:07pm
PS-re meg kéne venni. PS 3 gold vs PC gold is elég jo üzlet lehet az elején :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2013 12:12pm
Quote (Psyclon @ May 2 2013 06:07pm)
PS-re meg kéne venni. PS 3 gold vs PC gold is elég jo üzlet lehet az elején :D


pshez nem csak offline mode van?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 2 2013 12:17pm
Quote (sylke @ May 2 2013 06:12pm)
pshez nem csak offline mode van?


és akkor hogy lesz multiplayer?
4 ps egy lakásban 4 képernyővel fapfap
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:19pm
Quote (Psyclon @ 2 May 2013 20:07)
PS-re meg kéne venni. PS 3 gold vs PC gold is elég jo üzlet lehet az elején :D


konzolon nincs battlenet
csak offline multi lesz, ami úgy működik hogy ha többen vagytok "távolodik" a kép úgy hogy egyszerre ráférjen mindenki
ah sem lesz, csak trade ablak

This post was edited by fahrii on May 2 2013 12:24pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 2 2013 12:26pm
Quote (fahrii @ May 2 2013 06:19pm)
konzolon nincs battlenet
csak offline multi lesz, ami úgy működik hogy ha többen vagytok "távolodik" a kép úgy hogy egyszerre ráférjen mindenki
ah sem lesz, csak trade ablak


jófos

jó fos
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 12:38pm
Quote (fahrii @ 2 May 2013 19:19)
konzolon nincs battlenet
csak offline multi lesz, ami úgy működik hogy ha többen vagytok "távolodik" a kép úgy hogy egyszerre ráférjen mindenki
ah sem lesz, csak trade ablak


ezt se kell megvenni :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:41pm
Quote (Psyclon @ 2 May 2013 20:38)
ezt se kell megvenni :D


gondolom a droprate kapott egy 1000es szorzót
Go Back To Magyar Topic List
Prev19409419429439442299Next
Add Reply New Topic New Poll