d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19409419429439445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 14 2010 03:07am
Quote (szabika @ Oct 14 2010 10:01am)
En most vettem bicos teli kesztyut, ami nem nez ki tul bicosnak, viszont kenyelmes es ezert lenn az utcan hordom igy osszel.


choose your destiny

[x] meleg
[x] bölcsész
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 14 2010 03:12am
Quote (beni @ Oct 14 2010 09:07am)
choose your destiny

[x] meleg
[x] bölcsész


^^
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 14 2010 03:19am
Quote (szabika @ 14 Oct 2010 10:01)
En most vettem bicos teli kesztyut, ami nem nez ki tul bicosnak, viszont kenyelmes es ezert lenn az utcan hordom igy osszel.


hol és hogyé :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 14 2010 03:21am
Quote (beni @ Oct 14 2010 10:07am)
choose your destiny

[x] meleg
[x] bölcsész


Nem is tudom h melyik a kevesbe rossz :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 14 2010 03:32am
Quote (szabika @ Oct 14 2010 10:21am)
Nem is tudom h melyik a kevesbe rossz :(


a növekvő társadalmi tolerancia miatt a homokosság egyre elfogadottabb...
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 14 2010 03:36am
lassan 6k
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 14 2010 03:38am
Quote (beni @ 14 Oct 2010 10:32)
a növekvő társadalmi tolerancia miatt a homokosság egyre elfogadottabb...


viszont naponta olvashatjuk az újságokban, ahogy a villamosmérnökök a bölcsészek életére törnek a nagyvárosokban.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 14 2010 03:42am
éljen a kultúrváró. itt szoptatja a kisfiát a cigányasszony 5 méterre tőlem
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 14 2010 03:46am
Quote (Janou @ Oct 14 2010 09:42am)
éljen a kultúrváró. itt szoptatja a kisfiát a cigányasszony 5 méterre tőlem


ugorj rá a másik csecsre



This post was edited by Handryx on Oct 14 2010 03:46am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 14 2010 03:50am
Quote (Oberon_os @ Oct 14 2010 10:19am)
hol és hogyé :D

1-2k, decathlon kiszorja a règi modelleket. Merevitett monti kesztyuk ingye vannak ennyiert. En simat vettem 1500é
Go Back To Magyar Topic List
Prev19409419429439445001Next
Closed New Topic New Poll