d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev19409419429439441856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 8 2011 09:03am
Elszaporodtak a jó nők ebben a topicban. :)

Quote (bbaallaaggee @ Mar 6 2011 10:06pm)
miért? fankából kinéztél volna mást?
on:
http://img834.imageshack.us/img834/5978/user9369914128079753317.jpg


Laura (:

Quote (Vismajor @ Mar 6 2011 10:14pm)
Egyszer lépek be egy topik-demoralizáló akcióba, ki is kapok egyből. Ez olyan rossz dolog :(
ezt editelem, mert warnos link :c


http://tehgiraffe.com/pix/2006/06/1150122355-Lucy-Liu-3.jpg


Még mindig ő a legszebb. <3

Quote (Christine21 @ Mar 8 2011 05:22am)
http://pics.coldline.hu/pics/190267-20110307-KwlPHC.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/181816-20110224-T90XGt.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/124676-20101118-chTlep.jpg


Aranyos :hug:
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 8 2011 09:09am
Quote (Kenny10 @ 8 Mar 2011 17:03)
Elszaporodtak a jó nők ebben a topicban. :)



Laura (:


Még mindig ő a legszebb. <3



Aranyos :hug:


mi a kurvaanyád

varsányi is vagy meg debreceni is??? honnan ismered?:D

faszom hogy nemtok olyan csajt postolni akit ne ismerne RL valaki...

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 8 2011 09:12am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 8 2011 09:27am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 8 2011 04:09pm)
mi a kurvaanyád

varsányi is vagy meg debreceni is??? honnan ismered?:D

faszom hogy nemtok olyan csajt postolni akit ne ismerne RL valaki...


( : :: :

csak hogy on legyek
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 8 2011 09:30am
Quote (Genthor @ 8 Mar 2011 13:58)
Re.

http://img36.imageshack.us/img36/406/odnoklassnikirf.jpg


szerintem sokak örömére köszöntünk újra köreinkben :P

a vörös hadakat majd ne felejtsd el :)
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 8 2011 03:05pm
rezsnek

Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 9 2011 09:03am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 15:49)
rossz kifogás ;)

ezért büntiből ma minimum 3 jó csajt kell postolnod a jó nők topicba :DD ( lehetőleg vöröseket :DDD )


A büntetés egyharmada teljesítve.

Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:09am
Quote (Genthor @ 9 Mar 2011 17:03)
A büntetés egyharmada teljesítve.

http://img121.imageshack.us/img121/3296/73827762.jpg


:drool:

helyes! csak így tovább! különben jelentelek lajo-nak :DD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 9 2011 09:46am
Quote (Genthor @ 8 Mar 2011 13:58)
Re.

http://img36.imageshack.us/img36/406/odnoklassnikirf.jpg


jóóóóféle

RE
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 9 2011 07:12pm
Quote (Christine21 @ Mar 8 2011 04:22am)


a topic egyik legjobb postja
egy ilyen csajért odaadnám a bal herém
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev19409419429439441856Next
Add Reply New Topic New Poll