Quote (Makkertest @ 2 May 2013 16:11)
szóval berakod 250euróba
kapsz 211et vagy mennyit
3 nap mulva nem bírod ki, veszel igg-t
kijön belőle 9-10b
akkor most nem lenne jobb eladni 15b-be, vagy 14be, vagy bármi hasonló?
curious
Na jah.

Várok.

Jön valami pach ami kedvező lesz skornos babanak akkor úgyis elkel.
This post was edited by Psyclon on May 2 2013 09:18am