d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19399409419429435001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 13 2010 11:59pm
nemtudtam magam rábeszélni h bemennyek suliba
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 14 2010 12:06am
Quote (RedBlueDevils @ 14 Oct 2010 07:59)
nemtudtam magam rábeszélni h bemennyek suliba


buta maradsz.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 14 2010 12:07am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Oct 2010 08:06)
buta maradsz.


előferdülhet
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 14 2010 12:58am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Oct 2010 22:13)
32(so)(*)Pelyvás(*)(so)32 says:
*hallod
*ne basszál fel
                Ghost                  says:
*de hallod
*már sikítok mint egy szűz lány
32(so)(*)Pelyvás(*)(so)32 says:
*megdugjalak?
                Ghost                  says:
*sikítanék
32(so)(*)Pelyvás(*)(so)32 says:
*copypastázdbe care topicba. :'D
*a ne basszál fel -től
*a sikítanékig
*jelöld ki
*és dobd be care topicba. :'D
                Ghost                  says:
*floodcontroll
*i'm lovin it
*csinald te
32(so)(*)Pelyvás(*)(so)32 says:
*szar az msn
*és nem tudok jelölni
*xd


nem értem agyas cimborád miért akarta hogy ezt behányd akárhova is. :(
Member
Posts: 674
Joined: Sep 20 2010
Gold: 15.00
Oct 14 2010 01:14am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2010 07:00am)
ez a kép a nokia n8-al készül...

ger king xd
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2010-10/65579/n81.jpg

/inkább urlként, mert 12 megapixeles...


Kicsit zajos ^^
Jvitsanak ezeken, mintsem hogy 545646 megapixeles legyen...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 14 2010 01:41am
Quote (Oberon_os @ 14 Oct 2010 08:58)
nem értem agyas cimborád miért akarta hogy ezt behányd akárhova is. :(


mer pont annyi esze van...
+ zsák a foltját :santa:
Member
Posts: 674
Joined: Sep 20 2010
Gold: 15.00
Oct 14 2010 02:46am
Ti hordotok hidegben kesztyút?
Vagy lábtyűt? :D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 14 2010 02:48am
Quote (andrassy @ Oct 14 2010 08:46am)
Ti hordotok hidegben kesztyút?
Vagy lábtyűt? :D


Az csak a melegeknek és a bölcsészeknek való!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 14 2010 02:49am
bőr, bélelt kesztyű rulz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 14 2010 03:01am
Quote (andrassy @ Oct 14 2010 09:46am)
Ti hordotok hidegben kesztyút?
Vagy lábtyűt? :D


En most vettem bicos teli kesztyut, ami nem nez ki tul bicosnak, viszont kenyelmes es ezert lenn az utcan hordom igy osszel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19399409419429435001Next
Closed New Topic New Poll