d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev19394959697129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 26 2017 03:49am
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 Feb 2017 11:47)
erosen gyanitom, hogy Toldisenior gyikember


en meg azt gyanitom, hogy az ejszaka folyaman tobb fajta tudatmodosito anyagot juttatott a szervezetebe, azert ir ennyi hulyeseget
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 26 2017 03:57am
Quote (ToldiSenior @ 26 Feb 2017 10:47)
GYÁVÁK VAGYTOK ENNYI

Ismétlem, az AGENDA 2020-as új (olcsó) olimpiába a 2024-es sem rokkanna bele, ha lennének valóságos antikorrupciós garanciák - ha nem a FIDESZ markában lenne ez az egész ország úgy ahogy van!

Az AGENDA 2020-at Budapestre szabták Thomas Bach-ék! Mióta lehet többszáz kilométerre levő helyszíneken (Szeged, Debrecen, Miskolc, Győr, Székesfehérvár, Veszprém, Balatonudvari, Balatonfüred) budapesti olimpiát rendezni?

A fenekünket nyalják, csak kegyeskedjünk olimpiát rendezni!

100.000 új munkahely éveken át, kismillió turista, ömlene ide a külföldi tőkebefektetés (volna miért!), szállodaárak a csillagos egekben, igenis egy sokkal gazdagabb ország leszünk, ha megrendezzük KORRUPCIÓ NÉLKÜL 2028-at. Ehhez kell egy megvesztegethetetlen, hiteles, szimpatikus, lendületes fiatal új főpolgármester (nem Demszkyre gondolok, ő és MSZP-s bandája 170milliárdot lopott csak a 4-es metrón).

Éljen Fekete-Győr András, a két olimpiát rendező budapesti főpolgármester 2019-2069!

MÉG KEDDIG VAN IDŐTÖK GONDOLKODNI!

Csak nem fostok a Fidesztől? Nem érdemes :)


Szerinted mi a garanciaja hogy 4 ev alatt felkeszultebb lesz az orszag es sikerul megoldani a jelenlegi tarsadalmi problemakat_

Az Agenda 2020 nem garancia a győzelemre, és csak az elmúlt pár évben több tíz milliárdot költöttünk a pályázgatásra. Nem lenne könnyebb egyszerűen nem pályázni addig amíg nincs stabil pályán az ország?

A munkahely és a kismillió turista állításodat semmi se támasztja alá. A modern Olimpiák közül 3 volt nyereséges, és azok is azért mert teljesen más jellegű városok rendezték őket.

Már hogy az istenbe loptak volna 170 milliard egy 511 milliardos projektbol aminek jelentős része nem is az ő idejükre esett?? Ez még a mostani Fideszes korrupciós tempóval is teljesítmény lenne.

Valószínűleg lesz jelöltünk a Főpolgármesteri székre és jó eséllyel nyerni fog. A hülyeségeid nélkül is.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 04:02am
Quote (josheide @ Feb 26 2017 10:57am)
Szerinted mi a garanciaja hogy 4 ev alatt felkeszultebb lesz az orszag es sikerul megoldani a jelenlegi tarsadalmi problemakat_

Az Agenda 2020 nem garancia a győzelemre, és csak az elmúlt pár évben több tíz milliárdot költöttünk a pályázgatásra. Nem lenne könnyebb egyszerűen nem pályázni addig amíg nincs stabil pályán az ország?

A munkahely és a kismillió turista állításodat semmi se támasztja alá. A modern Olimpiák közül 3 volt nyereséges, és azok is azért mert teljesen más jellegű városok rendezték őket.

Már hogy az istenbe loptak volna 170 milliard egy 511 milliardos projektbol aminek jelentős része nem is az ő idejükre esett?? Ez még a mostani Fideszes korrupciós tempóval is teljesítmény lenne.

Valószínűleg lesz jelöltünk a Főpolgármesteri székre és jó eséllyel nyerni fog. A hülyeségeid nélkül is.


NEM FOG.

A fidesz fel fog építeni egy embert a YESOLIMPIABUDAPEST2028-as branddel, nyilván nem engem, hanem egy sokkal alkalmasabb személyt, megnyerik a budapesti népszavazást és ELTAPOSNAK TITEKET A P****ÁBA!

HA NEM TUDOD LEGYŐZNI, ÁLLJ AZ ÉLÉRE!

Ismétlem, keddig van időtök!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 26 2017 04:02am
Quote (ToldiSenior @ 26 Feb 2017 11:02)
NEM FOG.

A fidesz fel fog építeni egy embert a YESOLIMPIABUDAPEST2028-as branddel, nyilván nem engem, hanem egy sokkal alkalmasabb személyt, megnyerik a budapesti népszavazást és ELTAPOSNAK TITEKET A P****ÁBA!

HA NEM TUDOD LEGYŐZNI, ÁLLJ AZ ÉLÉRE!

Ismétlem, keddig van időtök!


Epitsen lol.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 26 2017 04:11am
gyerek agya kezdi durván ledobni a vezerlest lel
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 26 2017 04:14am
Nagyon gyengén tolod trollkodást.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 04:16am
Quote (Genthor @ Feb 26 2017 11:14am)
Nagyon gyengén tolod trollkodást.


Igaza, van alig 4 órát aludtam, megyek is a gyúróterembe oszt utána kialszom magam.

Ez az ÉN LESZEK A BUDAPESTI POLGÁRMESTER - lásd ma reggel, beismerem, kissé elmebeteg

DE TOVÁBBRA SEM ÉRTEM, MITŐL FOSIK Josh Tomi? Gyurcsánynak igazavan:

"NEM KELL BESZARNI ORBÁN VIKTORTÓL"

És a fidesznek is lesz magához való esze: megvárják a szeptemberi limai NOB-döntést.

1. Ha Los Angeles nyer - ezerrel beindul a YESOLIMPIABUDAPEST2028 kampány - már csak Párizst kell lenyomni!

2. Ha Párizs nyer, kicsit csendesebbek lesznek, két európai rendezés egymásután kevéssé valószínű.

This post was edited by ToldiSenior on Feb 26 2017 04:23am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 26 2017 04:23am
Quote (ToldiSenior @ Feb 26 2017 10:47am)
GYÁVÁK VAGYTOK ENNYI

Ismétlem, az AGENDA 2020-as új (olcsó) olimpiába a 2024-es sem rokkanna bele, ha lennének valóságos antikorrupciós garanciák - ha nem a FIDESZ markában lenne ez az egész ország úgy ahogy van!

Az AGENDA 2020-at Budapestre szabták Thomas Bach-ék! Mióta lehet többszáz kilométerre levő helyszíneken (Szeged, Debrecen, Miskolc, Győr, Székesfehérvár, Veszprém, Balatonudvari, Balatonfüred) budapesti olimpiát rendezni?

A fenekünket nyalják, csak kegyeskedjünk olimpiát rendezni!

100.000 új munkahely éveken át, kismillió turista, ömlene ide a külföldi tőkebefektetés (volna miért!), szállodaárak a csillagos egekben, igenis egy sokkal gazdagabb ország leszünk, ha megrendezzük KORRUPCIÓ NÉLKÜL 2028-at. Ehhez kell egy megvesztegethetetlen, hiteles, szimpatikus, lendületes fiatal új főpolgármester (nem Demszkyre gondolok, ő és MSZP-s bandája 170milliárdot lopott csak a 4-es metrón).

Éljen Fekete-Győr András, a két olimpiát rendező budapesti főpolgármester 2019-2069!

MÉG KEDDIG VAN IDŐTÖK GONDOLKODNI!

Csak nem fostok a Fidesztől? Nem érdemes :)

Aki át mond, mondjon bét is! Aki nolimpiázik, az yesolimpiázzon is! Fortes fortuna adiuvat!


Rió is hogy felvirágozott azóta

Az Olimpiát eláshatjuk egy jó időre, a kvótás népszavazás, és alapjáraton az elmúlt 27 év olyan szinten tönkretette az amúgy is mindig gyenge nemzeti egységet, hogy esélytelen a következő 8 évben egy PÁLYÁZAT
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Feb 26 2017 04:29am
Quote (anyd @ Feb 26 2017 11:23am)
Rió is hogy felvirágozott azóta

Az Olimpiát eláshatjuk egy jó időre, a kvótás népszavazás, és alapjáraton az elmúlt 27 év olyan szinten tönkretette az amúgy is mindig gyenge nemzeti egységet, hogy esélytelen a következő 8 évben egy PÁLYÁZAT


RIO még az agenda 2020 előtt volt. Egy ilyen egyvárosos gigaolimpiát Budapest sosem tudna totál bukó nélkül rendezni. Na megyek a konditerembe, 5 körül vagyok megint - még két nap LoL és le vagyok tiltva a kommentelgetésről/postolgatásról
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 26 2017 04:32am
Quote (ToldiSenior @ Feb 26 2017 11:29am)
RIO még az agenda 2020 előtt volt. Egy ilyen egyvárosos gigaolimpiát Budapest sosem tudna totál bukó nélkül rendezni. Na megyek a konditerembe, 5 körül vagyok megint - még két nap LoL és le vagyok tiltva a kommentelgetésről/postolgatásról


Nehogy véletlenül a postom maradék 80%-ra is reagálj
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697129Next
Add Reply New Topic New Poll