d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev19394959697231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 6 2016 04:48am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2016 06:46am
Miért élek még
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 6 2016 07:06am
Aztan majd egyszer ha arra keltek hogy meghaltatok lehet sirni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 6 2016 07:18am
Quote (DukeFrostler @ Oct 6 2016 02:06pm)
Aztan majd egyszer ha arra keltek hogy meghaltatok lehet sirni


xd

keresztanyám múlthéten rosszul lett bevitték a kórházba, felnyitották és összevarrták nem csináltak már vele semmit mert annyira rajta volt mindenen a rák
meg fel van telve vizzel etc

azt mondta nem kér kemot meg gondolom ez se egyik napról a másikra lett áttétes meg mindenén rajta, szóval már régebb óta eldönthette h leszarja ha

viszont egy hét után gondolom a fájdalmak meg 1 éves az unokája etc meg mindenki jár be hozzá stb azt mondta mégis akar kemót és már meg is volt az első kezelése

:S


az 'utolsó' pillanatban mindenki az életet választaná


csak akkor meg minek volt az egész 'nem törődöm vele' ha utána mégis azt választjuk
a saját dolgunkat nehezítjük meg vele, hogy még azzal is küzdeni kell mikor az elején kitudták volna szedni a kis gumot a faszba
buzi élet

ezért lenne jó ha lenne aktív eutanázia és nem itt vergődtetnék az embert
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 6 2016 08:51am
Quote (Senee @ 6 Oct 2016 14:18)
xd

keresztanyám múlthéten rosszul lett bevitték a kórházba, felnyitották és összevarrták nem csináltak már vele semmit mert annyira rajta volt mindenen a rák
meg fel van telve vizzel etc

azt mondta nem kér kemot meg gondolom ez se egyik napról a másikra lett áttétes meg mindenén rajta, szóval már régebb óta eldönthette h leszarja ha

viszont egy hét után gondolom a fájdalmak meg 1 éves az unokája etc meg mindenki jár be hozzá stb azt mondta mégis akar kemót és már meg is volt az első kezelése

:S


az 'utolsó' pillanatban mindenki az életet választaná


csak akkor meg minek volt az egész 'nem törődöm vele' ha utána mégis azt választjuk
a saját dolgunkat nehezítjük meg vele, hogy még azzal is küzdeni kell mikor az elején kitudták volna szedni a kis gumot a faszba
buzi élet

ezért lenne jó ha lenne aktív eutanázia és nem itt vergődtetnék az embert


ezért jobb ha nem reprodukálsz
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 6 2016 09:31am
Quote (Senee @ Oct 6 2016 03:18pm)
xd

keresztanyám múlthéten rosszul lett bevitték a kórházba, felnyitották és összevarrták nem csináltak már vele semmit mert annyira rajta volt mindenen a rák
meg fel van telve vizzel etc

azt mondta nem kér kemot meg gondolom ez se egyik napról a másikra lett áttétes meg mindenén rajta, szóval már régebb óta eldönthette h leszarja ha

viszont egy hét után gondolom a fájdalmak meg 1 éves az unokája etc meg mindenki jár be hozzá stb azt mondta mégis akar kemót és már meg is volt az első kezelése

:S


az 'utolsó' pillanatban mindenki az életet választaná


csak akkor meg minek volt az egész 'nem törődöm vele' ha utána mégis azt választjuk
a saját dolgunkat nehezítjük meg vele, hogy még azzal is küzdeni kell mikor az elején kitudták volna szedni a kis gumot a faszba
buzi élet

ezért lenne jó ha lenne aktív eutanázia és nem itt vergődtetnék az embert


sogor anyukajanal is hasonlo volt a helyzet
viszont o nemetorszagban el es sokat javult a kemo utan, lehet mar remenykedni is talan
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 6 2016 02:29pm
Amikor a konzulensem figyeli hogy csinálom a szakdogám

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 6 2016 02:36pm
Quote (anyd @ 6 Oct 2016 22:29)
Amikor a konzulensem figyeli hogy csinálom a szakdogám

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aL9E5rg_460sv.mp4


legjobb gif az interneten
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 7 2016 01:35am
Quote (anyd @ Oct 6 2016 09:29pm)
Amikor a konzulensem figyeli hogy csinálom a szakdogám

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aL9E5rg_460sv.mp4


:DDDDD
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 7 2016 02:20am
Quote (anyd @ 6 Oct 2016 21:29)
Amikor a konzulensem figyeli hogy csinálom a szakdogám

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aL9E5rg_460sv.mp4


Apa lettel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697231Next
Add Reply New Topic New Poll