Quote (DukeFrostler @ Oct 6 2016 02:06pm)
Aztan majd egyszer ha arra keltek hogy meghaltatok lehet sirni
xd
keresztanyám múlthéten rosszul lett bevitték a kórházba, felnyitották és összevarrták nem csináltak már vele semmit mert annyira rajta volt mindenen a rák
meg fel van telve vizzel etc
azt mondta nem kér kemot meg gondolom ez se egyik napról a másikra lett áttétes meg mindenén rajta, szóval már régebb óta eldönthette h leszarja ha
viszont egy hét után gondolom a fájdalmak meg 1 éves az unokája etc meg mindenki jár be hozzá stb azt mondta mégis akar kemót és már meg is volt az első kezelése
:S
az 'utolsó' pillanatban mindenki az életet választaná
csak akkor meg minek volt az egész 'nem törődöm vele' ha utána mégis azt választjuk
a saját dolgunkat nehezítjük meg vele, hogy még azzal is küzdeni kell mikor az elején kitudták volna szedni a kis gumot a faszba
buzi élet
ezért lenne jó ha lenne aktív eutanázia és nem itt vergődtetnék az embert