Quote (Fej @ 16 Jun 2015 15:18)
en konkretan sose kaptam lajo-tol warnt, meg 2006 korul postoltam egy eleg undorito kepet egy logo csocsrol hunsubra, nem adott 10-est, hanem ramirt eloszor, hogy ezt ki kene szedni, edilteltem es lofaszt nem kaptam
szerintem nem volt vele gond, legalabb lehetett erezni, hogy valaki foglalkozik ezzel a szemetdombbal
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jun 2015 15:20)
amit fej mond
Lajo legalabb pmelt elotte h szedjem ki
multkor meg rogton kaptam a suspit+tizest mert rihanna nem bírt normalisan fololtozni
nekem nem pmelt
akkor most mivan
söt, szécsinek a saját magárol postolt képére adott warnt
This post was edited by sylke on Jun 16 2015 07:25am