d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev193949596974765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 16 2015 07:04am
Quote (tevetava @ 16 Jun 2015 15:03)
szerintem is jo lenne egy normalis keretek kozott folyo sub, de ez sosem volt az. Anyazas mundig lesz, ugyhogy imo kar erolkodnie a modoknak.
Inkabb ricsi 87. multijat bannolhatnak mar ki a picsaba


kibaszott tryhardok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 07:04am
Quote (cowding @ 16 Jun 2015 15:02)
ez

valami normális mod kéne aki ittvolt az elmult x évben
mondjuk baluka csak neki nemhiszem h sok kedve lenne rá + pikacsuéknak elmagyarázni a helyzetet nem lenne tul egyszerű


Te még meg sem születtél, amikor lajo moderálta a hunsubot lol
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2015 07:05am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 15:04)
Mi bajotok van lajoval?
Hogy nem lehetett random anyázni mindenkinek csak úgy?


miert, szerinted az normalis, hogy kiosztott egy tizest a "no offense lajo, de te egyre melegebb vagy" postra?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 07:07am
Quote (tevetava @ 16 Jun 2015 15:05)
miert, szerinted az normalis, hogy kiosztott egy tizest a "no offense lajo, de te egyre melegebb vagy" postra?


Miért szerinted az normális, hogy valakinek azt mondod, hogy "no offense lajo, de te egyre melegebb vagy" ?

De ne menjünk bele jobban a témába, nem akarok oldalakon keresztül erről beszélgetni.

Szerintem lajo jól moderált, szerintetek meg nem. Ennyi.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 16 2015 07:07am
Quote (tevetava @ Jun 16 2015 02:05pm)
miert, szerinted az normalis, hogy kiosztott egy tizest a "no offense lajo, de te egyre melegebb vagy" postra?


no offense taviteve de te egyre melegebb vagy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2015 07:09am
Quote (TresholdOfUniverse @ 16 Jun 2015 14:07)
no offense taviteve de te egyre melegebb vagy


inb4 10% + suspi
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 07:13am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 15:07)
Miért szerinted az normális, hogy valakinek azt mondod, hogy "no offense lajo, de te egyre melegebb vagy" ?

De ne menjünk bele jobban a témába, nem akarok oldalakon keresztül erről beszélgetni.

Szerintem lajo jól moderált, szerintetek meg nem. Ennyi.


azért össze ne törjön már emiatt a lelke
elég nagy kretén volt, ráadásul azok mindig több warnt kaptak akiket utált
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2015 07:18am
en konkretan sose kaptam lajo-tol warnt, meg 2006 korul postoltam egy eleg undorito kepet egy logo csocsrol hunsubra, nem adott 10-est, hanem ramirt eloszor, hogy ezt ki kene szedni, edilteltem es lofaszt nem kaptam

szerintem nem volt vele gond, legalabb lehetett erezni, hogy valaki foglalkozik ezzel a szemetdombbal
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2015 07:20am
amit fej mond
Lajo legalabb pmelt elotte h szedjem ki
multkor meg rogton kaptam a suspit+tizest mert rihanna nem bírt normalisan fololtozni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 07:25am
Quote (Fej @ 16 Jun 2015 15:18)
en konkretan sose kaptam lajo-tol warnt, meg 2006 korul postoltam egy eleg undorito kepet egy logo csocsrol hunsubra, nem adott 10-est, hanem ramirt eloszor, hogy ezt ki kene szedni, edilteltem es lofaszt nem kaptam

szerintem nem volt vele gond, legalabb lehetett erezni, hogy valaki foglalkozik ezzel a szemetdombbal


Quote (GoreKnight9 @ 16 Jun 2015 15:20)
amit fej mond
Lajo legalabb pmelt elotte h szedjem ki
multkor meg rogton kaptam a suspit+tizest mert rihanna nem bírt normalisan fololtozni


nekem nem pmelt
akkor most mivan

söt, szécsinek a saját magárol postolt képére adott warnt

This post was edited by sylke on Jun 16 2015 07:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596974765Next
Add Reply New Topic New Poll