d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev19394959697108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 9 2015 12:19pm
Quote (llllllllllll @ May 9 2015 07:15pm)
mondjuk akkor már inkább vis kamuzzon abban a hitben élve, hogy ettől menőbb lesz, mint karan meg fahri postjait kelljen olvasni, mert azoktól már az agyvérzés kerülget néha


De arra még mindig nem válaszoltál h mire apellálod, hogy kamuk a sztoriaim :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 9 2015 12:20pm
Quote (llllllllllll @ 9 May 2015 20:15)
mondjuk akkor már inkább vis kamuzzon abban a hitben élve, hogy ettől menőbb lesz, mint karan meg fahri postjait kelljen olvasni, mert azoktól már az agyvérzés kerülget néha


rendben befejezem
2 tard amúgy is sok a subra, hagyom hogy karan átvegye a hejem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2015 12:21pm
Quote (fahrii @ May 9 2015 05:02pm)
ez mi?


Az a lenyeg hogy odamesz 20 idegen csajhoz aki tetszik neked, es kezdettöl fogva az a celod hogy elküldjön. Igy rajössz hogy akarmelyik csajhoz oda tudsz menni, nincs benne semmi turpissag, meg hogy nem a vilag vege ha elküld egy csaj.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 9 2015 12:22pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 May 2015 20:21)
Az a lenyeg hogy odamesz 20 idegen csajhoz aki tetszik neked, es kezdettöl fogva az a celod hogy elküldjön. Igy rajössz hogy akarmelyik csajhoz oda tudsz menni, nincs benne semmi turpissag, meg hogy nem a vilag vege ha elküld egy csaj.


de ha már odamentem miért akarnék hülyét csinálni magamból h elküldjön?
ja és mit csináltál h ordítoztak veled?

This post was edited by fahrii on May 9 2015 12:25pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 12:25pm
Quote (fahrii @ May 9 2015 06:22pm)
de ha már odamentem miért akarnék hülyét csinálni magamból h elküldjön?


mert ígyis úgyis el fog küldeni, mert két értelmes mondatot nem tudsz összeszedni a jelenlétében, így csak meggyorsítod a folyamatot
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2015 12:30pm
Quote (fahrii @ May 9 2015 07:22pm)
de ha már odamentem miért akarnék hülyét csinálni magamból h elküldjön?
ja és mit csináltál h ordítoztak veled?


Ha ugy mesz oda hogy nem is probalkozol akkor jobban viseled ha elküld.

Semmit, 2 csaj ült a parkban, tele volt emberekkel, odamentem hozzajuk hogy leülhetek-e mellejük, azt egyik rögtön ravagta hogy takarodjak, en meg mondtam hogy szeretem a vicces csajokat, erre elkezdett üvöltözni hogy azonnal huzzak a faszba.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 9 2015 12:31pm
Valamiert ezekrol a 'pua lifehackekrol', nem az jon le nekem, hogy az elet csaszarait nevelik ki, hanem egy olyan teves onkep alakul ki, amit egy olyan nonel, aki erdemesh lesz akar ertelmes kapcsolatara is, nem fog tudni fenntartani. :C
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 9 2015 12:32pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 May 2015 20:30)
Ha ugy mesz oda hogy nem is probalkozol akkor jobban viseled ha elküld.

Semmit, 2 csaj ült a parkban, tele volt emberekkel, odamentem hozzajuk hogy leülhetek-e mellejük, azt egyik rögtön ravagta hogy takarodjak, en meg mondtam hogy szeretem a vicces csajokat, erre elkezdett üvöltözni hogy azonnal huzzak a faszba.


Ha arra, hogy leülhetsz-e melléjük azt mondta, hogy "takarodj"? Akkor én csak azért is odaültem volna, lehetőleg úgy, hogy nekik minél kényelmetlenebb és zavaróbb legyen.
Az ilyen suttyó köcsögökkel így kell bánni.

Na jó hazudtam, meg se kérdeztem volna, hogy leülhetek-e, csak leültem volna.

De azért remélem elküldted a kurva anyjába, hogy otthon mondja, hogy "takarodj", ha meri.

This post was edited by CyberPunk666 on May 9 2015 12:33pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2015 12:36pm
Quote (CyberPunk666 @ May 9 2015 07:32pm)
Ha arra, hogy leülhetsz-e melléjük azt mondta, hogy "takarodj"? Akkor én csak azért is odaültem volna, lehetőleg úgy, hogy nekik minél kényelmetlenebb és zavaróbb legyen.
Az ilyen suttyó köcsögökkel így kell bánni.

Na jó hazudtam, meg se kérdeztem volna, hogy leülhetek-e, csak leültem volna.

De azért remélem elküldted a kurva anyjába, hogy otthon mondja, hogy "takarodj", ha meri.


Szerintem meg eletemben nem vitatkoztam senkivel, nem ket szöszivel fogok kezdeni leallni szemetkedni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 9 2015 12:40pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 May 2015 20:36)
Szerintem meg eletemben nem vitatkoztam senkivel, nem ket szöszivel fogok kezdeni leallni szemetkedni.


Egy ilyen kérdésre, hogy leülhetek-e, aki azt mondja, hogy "takarodj" az nem ér semmit, nem kell emberként tekinteni rá, mivel ő sem teszi veled.

Komolyan nem értem mitől lesz valaki ilyen köcsög szemét láda, mint az a csaj, aki rádüvöltött.

This post was edited by CyberPunk666 on May 9 2015 12:41pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697108Next
Add Reply New Topic New Poll