Quote (Karan2_Returned @ 9 May 2015 20:30)
Ha ugy mesz oda hogy nem is probalkozol akkor jobban viseled ha elküld.
Semmit, 2 csaj ült a parkban, tele volt emberekkel, odamentem hozzajuk hogy leülhetek-e mellejük, azt egyik rögtön ravagta hogy takarodjak, en meg mondtam hogy szeretem a vicces csajokat, erre elkezdett üvöltözni hogy azonnal huzzak a faszba.
Ha arra, hogy leülhetsz-e melléjük azt mondta, hogy "takarodj"? Akkor én csak azért is odaültem volna, lehetőleg úgy, hogy nekik minél kényelmetlenebb és zavaróbb legyen.
Az ilyen suttyó köcsögökkel így kell bánni.
Na jó hazudtam, meg se kérdeztem volna, hogy leülhetek-e, csak leültem volna.
De azért remélem elküldted a kurva anyjába, hogy otthon mondja, hogy "takarodj", ha meri.
This post was edited by CyberPunk666 on May 9 2015 12:33pm