Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 12:25pm)
1. ez a kocsmás hasonlat nem jó, illetve el van ferdítve a ti irányotokba. valójában úgy néz ki a dolog, hogy van egy kocsma, ahová bemegyek sörözni, ti pedig full részegen és elbizakodottan, mivel már ott isztok egy ideje plusz számbeli fölény belém kötöttök kb. ilyen "ne nézzél, nem tetszik a pofád" stílusban. amennyiben ez a ti kocsmátok lenne, aláírom úgy dobtok ki ahogy jól esik (bár irl nem teljesen így működik), eebben az esetben viszont nincs igazatok és titeket dob ki a csapos, vagyis moderátor mert nem tudtok viselkedni és a másik vendéggel kötözködtök... mint ahogy cpt esetében is történt, azóta multival vergődik ugyanúgy (de azért én viselkedek szánalmasan lol)
2. tényleg full respect hogy ez egy közösség, de attól még a barátaid tapló módon viselkednek, ez tény - kaptam pm-et régi fórumozótól, aki pl. miattuk nem jár már ide, és nekem adott igazat (nem mondok nevet, de nem volt kiközösített tag)
3. meg is fordíthatjuk, hogy nem szól be nekem csakazértis, hanem elviseli a két képet meg még egy-két postot, ha nekem is úgy van kedvem és hozzászólok valamihez (mert megtehetem), és akkor nincs flame circle és nem baszódik el a fórum, mindig kettőn, jelen esetben rajtunk áll a vásár - szerintem én alapvetően nem kezdek kötekedni itt emberekkel, csak 1-2 eset volt pl. ebben a topicban, ezt elismerem
4. mindenhol szeretik... de amikor hónapok óta megy ugyanaz a szemét az már enyhén szánalmas, a ti oldalatokról is
5. próbáltam én is változtatni, visszavettem a képeket az első hónap után, és igyekeztem normálisan hozzászólni a témákhoz. eredmény: a haverjaid ugyanúgy flamelnek - ezen a ponton lehetne elgondolkozni azon, hogy talán nem csak nekem kellene címzened ezeket a pontokat
részemről a továbbiakban:
a bma, gurke, cpt multi, fej szintű emberekhez nem szólok hozzá, amíg ő nem köt belém, tőlem provokáció nem lesz megígérem
viszont ha továbbra is folytatják nekem az agyatlan flamelést, akkor én is válaszolni fogok és a fórum szét lesz baszva
vedd úgy, hogy nem rajtam múlik
általában nem azzal van a baj, hogy te kötekedsz, hanem hogy olyan kibaszott buta vagy, hogy azt nem lehet szó nélkül hagyni
csak a bolded részt olvastam, a többit leszarom
This post was edited by xGurke on Jul 29 2014 06:54am