d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev19394959697105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 29 2014 06:41am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2014 13:27)
Regi szep idok amikor engem newfagozott mindenki, meg küldött el a picsába.


Posts: 24,589
Joined: Jan 24 2009

Te meg mindig newfag vagy es elmehetsz a picsaba.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 29 2014 06:41am
Quote (fahrii @ Jul 29 2014 02:27pm)
Regi szep idok amikor engem newfagozott mindenki, meg küldött el a picsába.


this
imádtam ahogy syl bánt
mostanában meg tök homi lett
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 06:54am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 12:25pm)
1. ez a kocsmás hasonlat nem jó, illetve el van ferdítve a ti irányotokba. valójában úgy néz ki a dolog, hogy van egy kocsma, ahová bemegyek sörözni, ti pedig full részegen és elbizakodottan, mivel már ott isztok egy ideje plusz számbeli fölény belém kötöttök kb. ilyen "ne nézzél, nem tetszik a pofád" stílusban. amennyiben ez a ti kocsmátok lenne, aláírom úgy dobtok ki ahogy jól esik (bár irl nem teljesen így működik), eebben az esetben viszont nincs igazatok és titeket dob ki a csapos, vagyis moderátor mert nem tudtok viselkedni és a másik vendéggel kötözködtök... mint ahogy cpt esetében is történt, azóta multival vergődik ugyanúgy (de azért én viselkedek szánalmasan lol)

2. tényleg full respect hogy ez egy közösség, de attól még a barátaid tapló módon viselkednek, ez tény - kaptam pm-et régi fórumozótól, aki pl. miattuk nem jár már ide, és nekem adott igazat (nem mondok nevet, de nem volt kiközösített tag)

3. meg is fordíthatjuk, hogy nem szól be nekem csakazértis, hanem elviseli a két képet meg még egy-két postot, ha nekem is úgy van kedvem és hozzászólok valamihez (mert megtehetem), és akkor nincs flame circle és nem baszódik el a fórum, mindig kettőn, jelen esetben rajtunk áll a vásár - szerintem én alapvetően nem kezdek kötekedni itt emberekkel, csak 1-2 eset volt pl. ebben a topicban, ezt elismerem

4. mindenhol szeretik... de amikor hónapok óta megy ugyanaz a szemét az már enyhén szánalmas, a ti oldalatokról is

5. próbáltam én is változtatni, visszavettem a képeket az első hónap után, és igyekeztem normálisan hozzászólni a témákhoz. eredmény: a haverjaid ugyanúgy flamelnek - ezen a ponton lehetne elgondolkozni azon, hogy talán nem csak nekem kellene címzened ezeket a pontokat

részemről a továbbiakban:

a bma, gurke, cpt multi, fej szintű emberekhez nem szólok hozzá, amíg ő nem köt belém, tőlem provokáció nem lesz megígérem

viszont ha továbbra is folytatják nekem az agyatlan flamelést, akkor én is válaszolni fogok és a fórum szét lesz baszva

vedd úgy, hogy nem rajtam múlik


általában nem azzal van a baj, hogy te kötekedsz, hanem hogy olyan kibaszott buta vagy, hogy azt nem lehet szó nélkül hagyni

csak a bolded részt olvastam, a többit leszarom

This post was edited by xGurke on Jul 29 2014 06:54am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 29 2014 07:12am
Quote (josheide @ Jul 29 2014 01:41pm)
Posts: 24,589
Joined: Jan 24 2009

Te meg mindig newfag vagy es elmehetsz a picsaba.


rekt
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 07:21am
Quote (xGurke @ Jul 29 2014 02:54pm)
általában nem azzal van a baj, hogy te kötekedsz, hanem hogy olyan kibaszott buta vagy, hogy azt nem lehet szó nélkül hagyni

csak a bolded részt olvastam, a többit leszarom


+ 1
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:25am
Quote (xGurke @ 29 Jul 2014 14:54)

leszarom


fixáltam
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 29 2014 07:27am
Quote (cowding @ 29 Jul 2014 14:41)
this
imádtam ahogy syl bánt
mostanában meg tök homi lett


jsp trade miatt nem lehet warnt szerezni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 07:46am
Quote (sylke @ Jul 29 2014 02:27pm)
jsp trade miatt nem lehet warnt szerezni


buzis
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 29 2014 08:09am
lemaradtam sok oldallal, érdemes visszaolvasni?

vagy csak tl;dr vanek vergődik, és mehetek tovább

This post was edited by Saenchai on Jul 29 2014 08:09am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 08:11am
Quote (Saenchai @ 29 Jul 2014 15:09)
lemaradtam sok oldallal, érdemes visszaolvasni?

vagy csak tl;dr vanek vergődik, és mehetek tovább


tl,dr: vanek nem kepes elismerni hogy egy szanalmas multi, inkabb mar honapok ota vergodik
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697105Next
Add Reply New Topic New Poll