Quote (fahrii @ 13 May 2015 14:16)
http://www.codecool.com/Szerintetek érdemes lenne egy ilyet elkezdeni? 1,5 évem van még az egyetemről, ezalatt már nincs túl sok tárgyam, szeretném a szabadidőmet hasznosan eltölteni.
^^
Vannak érdekes dolgok

Quote
Jóapám mindig azt mondta hogy csak a jogi vagy a közgazdasági pálya az ami stabil jövőt biztosít, válasszak ezek közül… ennek ellenére 18 éves fejjel csak a rockzene és a számítógépek érdekeltek. Végül mérnök-informatikusnak jelentkeztem annak ellenére, hogy fogalmam sem volt miről szól ez a pálya. Ez a helyzet változatlan is maradt kb. az ötödév végéig(!), ekkor vettem rá magam először hogy kipróbáljam mi is az a kódolás.
Quote
Megtaláltuk az ideális helyszínt
Miskolc belvárosában van, jó közlekedés, meg minden.
meg minden? :DDDD
Quote
Miskolc belvárosában van, jó közlekedés, meg minden.
Elég jelentős átalakításra szorul, hogy megfeleljen az elképzeléseinknek. Viszont nagyon jól fog kinézni, ha kész lesz.
Majd valamikor lol

A honlapot átbogarásztam és nem tűnik túl vonzónak a dolog. Szerintem nem éri meg.
Ennél többre mész, ha otthon képzed saját magadat.