d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev19394959697249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 11 2015 11:38am
Quote (llllllllllll @ 11 May 2015 17:13)
szó szerint bármire jó
mi fordítókat rakunk össze vele, de millió dologra lehet használni
én is ajánlom


Azért én levágnám a kezét némelyik pyton fejlesztőnek, aki mindenre használja.
Mindenhez abban fejleszt hozzá, hogy dögölne meg.
Én meg szopok vele, hogy megcsináljam normálisan.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2015 01:55am
c#on belül ha meghívok egy mysql eljárást, akkor hogy tudnám az eljárás visszatérési értékét kiíratni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2015 06:16am
http://www.codecool.com/

Szerintetek érdemes lenne egy ilyet elkezdeni? 1,5 évem van még az egyetemről, ezalatt már nincs túl sok tárgyam, szeretném a szabadidőmet hasznosan eltölteni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 13 2015 06:18am
Quote (fahrii @ 13 May 2015 14:16)
[URL=http://www.codecool.com/]http://www.codecool.com/[/URL]

Szerintetek érdemes lenne egy ilyet elkezdeni? 1,5 évem van még az egyetemről, ezalatt már nincs túl sok tárgyam, szeretném a szabadidőmet hasznosan eltölteni.


munka gondolom nem opció
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2015 06:21am
Quote (RRC @ 13 May 2015 14:18)
munka gondolom nem opció


írtam, de aztán kitöröltem
beadtam már pár helyre, ez a suli egy plusz opcióként jött fel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 13 2015 06:21am
Quote (RRC @ 13 May 2015 13:18)
munka gondolom nem opció


csajozas se
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 13 2015 07:43am
Nem rossz ez a sas enterprise guide bazmeg, datumot modositok fuggvennyel, es szam formatumba adja ki az eredmenyt, kulon vissza kell allitani datumma edes istenem
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
May 13 2015 12:23pm
Quote (fahrii @ 13 May 2015 13:21)
írtam, de aztán kitöröltem
beadtam már pár helyre, ez a suli egy plusz opcióként jött fel


Mennyire vagy otthon a C programozásban?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2015 12:32pm
Quote (fahrii @ 13 May 2015 14:16)
http://www.codecool.com/

Szerintetek érdemes lenne egy ilyet elkezdeni? 1,5 évem van még az egyetemről, ezalatt már nincs túl sok tárgyam, szeretném a szabadidőmet hasznosan eltölteni.


^^

Vannak érdekes dolgok :D

Quote
Jóapám mindig azt mondta hogy csak a jogi vagy a közgazdasági pálya az ami stabil jövőt biztosít, válasszak ezek közül… ennek ellenére 18 éves fejjel csak a rockzene és a számítógépek érdekeltek. Végül mérnök-informatikusnak jelentkeztem annak ellenére, hogy fogalmam sem volt miről szól ez a pálya. Ez a helyzet változatlan is maradt kb. az ötödév végéig(!), ekkor vettem rá magam először hogy kipróbáljam mi is az a kódolás.


Quote
Megtaláltuk az ideális helyszínt
Miskolc belvárosában van, jó közlekedés, meg minden.


meg minden? :DDDD

Quote
Miskolc belvárosában van, jó közlekedés, meg minden.

Elég jelentős átalakításra szorul, hogy megfeleljen az elképzeléseinknek. Viszont nagyon jól fog kinézni, ha kész lesz.


Majd valamikor lol :D



A honlapot átbogarásztam és nem tűnik túl vonzónak a dolog. Szerintem nem éri meg.
Ennél többre mész, ha otthon képzed saját magadat.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2015 01:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 May 2015 20:32)
^^

Vannak érdekes dolgok :D





meg minden? :DDDD



Majd valamikor lol :D



A honlapot átbogarásztam és nem tűnik túl vonzónak a dolog. Szerintem nem éri meg.
Ennél többre mész, ha otthon képzed saját magadat.


Igen, igazából én is főleg a szervező láttán vagyok bizakodó.

Quote (Jason89 @ 13 May 2015 20:23)
Mennyire vagy otthon a C programozásban?


Eléggé, Cben programozunk a szakirányomon. Miért?

This post was edited by fahrii on May 13 2015 01:03pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697249Next
Add Reply New Topic New Poll