d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev19394959697614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 01:17pm
Quote (GoreKnight9 @ 2 Jan 2014 21:11)
kb en is igy vagyok vele de gondolom itt mindenki regota jatszik nekem meg van kb 30 oram 1.6ban meg 100 bf3ban aztan ki is merult az fpsekbe beleolt jatekidom


na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)

Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jan 2014 21:15)
http://www.microsoft.com/hardware/en-ie/p/basic-optical-mouse


ez az egér mennyire brutálisan fos erre?


te komolyan ilyen szarral játszol? :D
fillérekért hozzádbasznak egy MX518at (most G400 néven fut asszem) és máris sokat fogsz javulni

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 01:20pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 2 2014 01:18pm
Quote (fahrii @ 2 Jan 2014 21:17)
na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)


48+ oras lanok. reflexbol lottel akarhonnan fejest. mara meg ossze vissza ugral az eger, meg megijedek d2 sotetben, amikor tudom, hogy ott van
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2014 01:19pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jan 2014 21:15)
http://www.microsoft.com/hardware/en-ie/p/basic-optical-mouse


ez az egér mennyire brutálisan fos erre?


mindenkinek más, a formája számít inkább

én mikor homorú (valami razer) egeret próbáltam kb megfogni se bírtam, nem hogy játszani vele
valakinek meg azzal megy

de amúgy jellemzően az ilyen mx518 (ezer éves egér, azóta is annak a formájára építik a többit), g400, stb kategóriát szoktam látni a cs-népségnél
ezt leszámítva még valami Microsoft egér szokott domináns lenni (ami eléggé meglepő)

--
ja és ne 28, hanem 1500 óra után várj valamit -- kezdésnek

This post was edited by Anarkin on Jan 2 2014 01:21pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 01:21pm
Quote (Anarkin @ 2 Jan 2014 21:19)
mindenkinek más, a formája számít inkább

én mikor homorú (valami razer) egeret próbáltam kb megfogni se bírtam, nem hogy játszani vele
valakinek meg azzal megy

de amúgy jellemzően az ilyen mx518 (ezer éves egér, azóta is annak a formájára építik a többit), g400, stb kategóriát szoktam látni a cs-népségnél
ezt leszámítva még valami Microsoft egér szokott domináns lenni (ami eléggé meglepő)


életem legjobb vétele volt az mx518, imádom
még a codos időszakomban vettem, akkortájt jelent meg
kb 8-9 éve lehetett, még mindíg tökéletes (mondjuk asszony nem hajlandó megfogni olyan undorítóan néz ki :D )

Quote (ecneB @ 2 Jan 2014 21:18)
48+ oras lanok. reflexbol lottel akarhonnan fejest. mara meg ossze vissza ugral az eger, meg megijedek d2 sotetben, amikor tudom, hogy ott van


nekem is már csak akkor megy jól, ha ráhangolódok a játékra és érzem, ilyenkor előjönnek a régi reflexek és mennek faszán
néha meg úgy játszom mint egy kibaszott idióta és fél perc mire becélzok valakit (és persze nem lövöm el)

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 01:23pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 2 2014 01:26pm
Quote (fahrii @ Jan 2 2014 08:17pm)
na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)



te komolyan ilyen szarral játszol? :D
fillérekért hozzádbasznak egy MX518at (most G400 néven fut asszem) és máris sokat fogsz javulni


es megis mitol?

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 2 2014 01:27pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 2 2014 01:26pm
[QUOTE=Taszilo.^,2 Jan 2014 20:26][QUOTE=fahrii,Jan 2 2014 08:17pm]na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)



te komolyan ilyen szarral játszol? :D
fillérekért hozzádbasznak egy MX518at (most G400 néven fut asszem) és máris sokat fogsz javulni[/QUOTE]

es megis mitol?[/QUOTE]

ezt en sem ertem
deathadderrel jatszok aztan semmi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 01:27pm
jó a kvót

mert ez egy precíz játék, ha rántás között 2t ugrik az egér a szar optika miatt baszhatod

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 01:27pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 2 2014 01:28pm
Quote (fahrii @ Jan 2 2014 08:27pm)
Quote (Taszilo.^ @ 2 Jan 2014 21:26)
Quote (fahrii @ Jan 2 2014 08:17pm)
na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)



te komolyan ilyen szarral játszol? :D
fillérekért hozzádbasznak egy MX518at (most G400 néven fut asszem) és máris sokat fogsz javulni


es megis mitol?


mert ez egy precíz játék, ha rántás között 2t ugrik az egér a szar optika miatt baszhatod


ha rancigalnod kell, akkor amugy is szar vagy

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 2 2014 01:28pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 2 2014 01:28pm
Quote (fahrii @ 2 Jan 2014 21:21)
nekem is már csak akkor megy jól, ha ráhangolódok a játékra és érzem, ilyenkor előjönnek a régi reflexek és mennek faszán
néha meg úgy játszom mint egy kibaszott idióta és fél perc mire becélzok valakit (és persze nem lövöm el)


Idegesit is, hogy siman atjarok enemy eszen, erre egy tarbol nem birom kiloni. Mindig is utaltam a csebe, hogy par nap kihagyas utan mar sokkal nehezebben ment.

MS 1.1a volt a masik eger, asszem. Bar ennek van vmi ujitott valtozata is, arrol mondjuk nem tudok sokat.
MX518 meg szeriahibas (kabeltores), de ezt konnyen meg lehet fixelni. Meg neha nem art teljesen darabokra szedni es megpucolni az alkatreszeket.

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 01:31pm
Quote (ecneB @ 2 Jan 2014 21:28)
Idegesit is, hogy siman atjarok enemy eszen, erre egy tarbol nem birom kiloni. Mindig is utaltam a csebe, hogy par nap kihagyas utan mar sokkal nehezebben ment.

MS 1.1a volt a masik eger, asszem. Bar ennek van vmi ujitott valtozata is, arrol mondjuk nem tudok sokat.
MX518 meg szeriahibas (kabeltores), de ezt konnyen meg lehet fixelni. Meg neha nem art teljesen darabokra szedni es megpucolni az alkatreszeket.


Egy régi klántársam mesélte, hogy szétszedte az övét pucolni aztán meg bedöglött, el is vette tőle a kedvem.
Annyi baja van h a bal klikk az finoman szólva se jár könnyen (lanon szembesültem vele amikor kipróbáltam egy társamét :D).

Igen, a MS is egy legendás egér, a régi nagyok mind azzal tolták, fasza is volt. Nem ilyen csillivili 10000 dpis valami.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697614Next
Add Reply New Topic New Poll