Quote (Anarkin @ 2 Jan 2014 21:19)
mindenkinek más, a formája számít inkább
én mikor homorú (valami razer) egeret próbáltam kb megfogni se bírtam, nem hogy játszani vele
valakinek meg azzal megy
de amúgy jellemzően az ilyen mx518 (ezer éves egér, azóta is annak a formájára építik a többit), g400, stb kategóriát szoktam látni a cs-népségnél
ezt leszámítva még valami Microsoft egér szokott domináns lenni (ami eléggé meglepő)
életem legjobb vétele volt az mx518, imádom
még a codos időszakomban vettem, akkortájt jelent meg
kb 8-9 éve lehetett, még mindíg tökéletes (mondjuk asszony nem hajlandó megfogni olyan undorítóan néz ki

)
Quote (ecneB @ 2 Jan 2014 21:18)
48+ oras lanok. reflexbol lottel akarhonnan fejest. mara meg ossze vissza ugral az eger, meg megijedek d2 sotetben, amikor tudom, hogy ott van
nekem is már csak akkor megy jól, ha ráhangolódok a játékra és érzem, ilyenkor előjönnek a régi reflexek és mennek faszán
néha meg úgy játszom mint egy kibaszott idióta és fél perc mire becélzok valakit (és persze nem lövöm el)
This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 01:23pm