Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 17:48)
ha megszunik a beta es elindul a jatek akkor nekek elolrol kell majd kezdeni a kartyaguyjtogetest? Vagy mar annyira le vagyok maradva, hogy semmi eselyem se lesz?
mostmar minden megmarad, elméletileg nem lesz több reset. de olyan könnyü kulcsot szerezni, ha rászánsz 1 kis idöt tuti szerzel magadnak