d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev193949596971363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 09:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 8 2013 03:34pm)
nincsen még lófasz kártyám se


énis elég fosh deKKel nyomom révén lófaszt se játszottam kb
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:44am
Quote (rapiddani @ Dec 8 2013 04:38pm)
énis elég fosh deKKel nyomom révén lófaszt se játszottam kb


mesh #2245

vegyél fel akkor kidson
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:45am
ja azt elfelejtettem mondani hogy van 2 flamestrike a deckemben, de 4 game alatt 1x sem húztam fel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 09:49am
mondjuk azis elég szánalmas amikor én alázom meg őket úgy hogy semmit se tudnak csinálni, de azt legalább élvezem. 3-2 !!!!!!!!!!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 10:41am
mesh szétpicsázta a szám

semmi közöm sincs ehhez a játékhoz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 10:43am
Quote (rapiddani @ Dec 8 2013 05:41pm)
mesh szétpicsázta a szám

semmi közöm sincs ehhez a játékhoz


dat 20-20as lofasz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 8 2013 10:48am
ha megszunik a beta es elindul a jatek akkor nekek elolrol kell majd kezdeni a kartyaguyjtogetest? Vagy mar annyira le vagyok maradva, hogy semmi eselyem se lesz?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 8 2013 10:48am
Quote (jarabekg @ 8 Dec 2013 17:48)
ha megszunik a beta es elindul a jatek akkor nekek elolrol kell majd kezdeni a kartyaguyjtogetest? Vagy mar annyira le vagyok maradva, hogy semmi eselyem se lesz?


mostmar minden megmarad, elméletileg nem lesz több reset. de olyan könnyü kulcsot szerezni, ha rászánsz 1 kis idöt tuti szerzel magadnak
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 8 2013 10:50am
Quote (qkatz @ Dec 8 2013 05:48pm)
mostmar minden megmarad, elméletileg nem lesz több reset. de olyan könnyü kulcsot szerezni, ha rászánsz 1 kis idöt tuti szerzel magadnak


vizsgaidoszak vegeig tuti nem fogok :x
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 8 2013 10:53am
Meg is baszok valakit, ha törlik a 40es wizem, meg a többi karim (20 felett van a legtöbb).
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596971363Next
Add Reply New Topic New Poll