d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev193949596972299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 23 2012 10:51am
Quote (sylke @ 23 Nov 2012 18:48)
hát most perpill van egy 180str/80 vitás witching hourom, meg egy 175dex/vitás naty bootsom amit el kéne adni


tegnap eladtam 199 dexes 8x vitas natalyat valami 80 korul, asszem az volt az, de majdnem 2 napig nem vittek...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 10:53am
Quote (szabika @ Nov 23 2012 04:50pm)
őő arról a natirol tárgyalhatnánk


25ér odadom
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 23 2012 10:55am
Quote (sylke @ Nov 23 2012 05:53pm)
25ér odadom


mennyi az annyi vita? 6% dmr?

még nem logoltam be, hogy éjjeli liciten elhozam e cipit...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 10:56am
Quote (szabika @ Nov 23 2012 04:55pm)
mennyi az annyi vita? 6% dmr?

még nem logoltam be, hogy éjjeli liciten elhozam e cipit...


http://i45.tinypic.com/3346jgj.jpg
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 23 2012 10:58am
Quote (sylke @ Nov 23 2012 05:56pm)


valami komolyabbat keresek :C
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 23 2012 11:16am


hurray.
kar hogy senki se hasznal mar shieldet.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 23 2012 02:14pm
Quote (ecneB @ Nov 23 2012 05:51pm)
ty, sikerult snipeolni egy 97str 42 int 181 vita 77 all res ik bootsot :)
hellfire ringeken rajta vagyok, de lassan, gemeket meg majdnem mind upgradeltem.


Nekem is kéne vennem vmi fasza axeot, felesleges a migthy. Aztán menőbb lenne a dpsem, most csak 72k :c
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Nov 23 2012 02:29pm
ezekre PC pls, mert AH miért is lenne jó

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 23 2012 02:42pm
Quote (Hellbundo @ Nov 23 2012 09:29pm)
ezekre PC pls, mert AH miért is lenne jó

http://i.imgur.com/zmRxB.png


andi: 300k
zunit nem tudom, de crit nelkul eleg lofasz az is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 23 2012 02:51pm
Quote (Hellbundo @ Nov 23 2012 08:29pm)
ezekre PC pls, mert AH miért is lenne jó

http://i.imgur.com/zmRxB.png


ha azon a zunin cc is lenne, körbe szopnának téged egy páran
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596972299Next
Add Reply New Topic New Poll