Quote (kusziyoker @ 20 Apr 2012 18:01)
Ide lehet nyugodtan, a Game of Thrones című sorozatról és a Song of Ice and Fire című könyvsorozatról nyíltan beszélni, MEHET A SPOILER!!!!!
Aki nem kíváncsi rá az nem néz a topikba, a többiek meg nem a sorozatok topikot bassza szét.
Csak hogy frissítsem az első hozzászólást! és hogy miért nem kell a spoilert jelezni...
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 16:10)
Hát ők aztán a Best of the best! Az inteligencia és a műveltség bástyái


:D
This post was edited by kusziyoker on Apr 19 2013 09:56am