d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev19394959697214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 09:05am
Quote (sylke @ 19 Apr 2013 17:00)
aztán kik azok a kul arcok, meséld el nekem ki itt a helyi basszájba akinek a kegyeiért harcolok, érdekelne


Nekem azt honnan kéne tudnom hogy szerinted kik tartoznak itt a nagymenőkhöz? Te nyalsz itt segget azzal hogy engem próbálsz oltani.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 19 2013 09:06am
Quote (sylke @ 19 Apr 2013 16:00)
aztán kik azok a kul arcok, meséld el nekem ki itt a helyi basszájba akinek a kegyeiért harcolok, érdekelne


rawen, smat
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 09:10am
Quote (SummertimeClothes @ 19 Apr 2013 17:06)
rawen, smat


Hát ők aztán a Best of the best! Az inteligencia és a műveltség bástyái :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 19 2013 09:55am
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 17:10)
Hát ők aztán a Best of the best! Az inteligencia és a műveltség bástyái :D


ja :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 19 2013 09:56am
Quote (kusziyoker @ 20 Apr 2012 18:01)
Ide lehet nyugodtan, a Game of Thrones című sorozatról és a Song of Ice and Fire című könyvsorozatról nyíltan beszélni, MEHET A SPOILER!!!!!
Aki nem kíváncsi rá az nem néz a topikba, a többiek meg nem a sorozatok topikot bassza szét.


Csak hogy frissítsem az első hozzászólást! és hogy miért nem kell a spoilert jelezni...

Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 16:10)
Hát ők aztán a Best of the best! Az inteligencia és a műveltség bástyái :D


:D :D

This post was edited by kusziyoker on Apr 19 2013 09:56am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 19 2013 10:10am
Quote (Thomas Cross @ Apr 19 2013 05:10pm)
Hát ők aztán a Best of the best! Az inteligencia és a műveltség bástyái :D


mondta ezt a "csak 1 smiley / 1 post " kategória királya
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 19 2013 11:10am
Quote (Thomas Cross @ 19 Apr 2013 16:50)
gratulálok. És most semmi provokálót nem írtam.



Azt tudnám hogy te mit ugatsz? Téged is ugyanúgy rühellnek, csak most nem te vagy a kollektív gyűlölet központjában. Gáz hogy így akarsz bevágódni a "kúl arcokhoz"


röhögök azon, ahogy a törzstag megszakérti a subot
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 19 2013 12:38pm
Quote (kusziyoker @ Apr 19 2013 04:56pm)
Csak hogy frissítsem az első hozzászólást! és hogy miért nem kell a spoilert jelezni...



:D :D


ha kotekedsz valami erot is vigyel bele mert igy nem fogok frocsogo nyallal anyazni
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 19 2013 02:10pm
Quote (Flutter @ 19 Apr 2013 19:38)
ha kotekedsz valami erot is vigyel bele mert igy nem fogok frocsogo nyallal anyazni


épp hogy nem kötekedek...
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2013 07:43pm
Quote (sylke @ Apr 19 2013 05:00pm)
aztán kik azok a kul arcok, meséld el nekem ki itt a helyi basszájba akinek a kegyeiért harcolok, érdekelne


csak szeretnél olyan menő lenni mint én kocsoggyerek
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697214Next
Add Reply New Topic New Poll