Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 Nov 2012 11:43)
u gay brah
gec mostnézem melyik topicban vagyok, hogy kerültem én ide
JoJo nem gay csak FABULOUS.

Quote (anyd @ 26 Nov 2012 11:43)
hát "nézem" a blue literaturet, de kb fél részekben haladok.. már majdnem megnéztem 2 részt
2 deep for me
Akkor szerintem hanyagold ha ennyire nem jön át.