d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19394959697198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2012 04:16am




This post was edited by Rawen on Nov 24 2012 04:19am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 25 2012 12:20pm
>tfw vegigülsz egy ket oras japan teaceremoniat es nem tudsz a vegen fölallni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:42am
Azért jó ez a JoJo mert előhozza azokat a feeleket amiket évek óta nem éreztem.
>tfw libabőrös leszel a fighttól
>tfw tudod mi fog történni de akkor is izgulsz
>tfw együtt mondod a szövegeket a szereplőkkel
>tfw do you even pose
Utoljára szerintem akkor éreztem ezeket a feeleket amikor meg teljesen kezdő voltam anime terén.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 26 2012 04:43am
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 11:42am)
Azért jó ez a JoJo mert előhozza azokat a feeleket amiket évek óta nem éreztem.
>tfw libabőrös leszel a fighttól
>tfw tudod mi fog történni de akkor is izgulsz
>tfw együtt mondod a szövegeket a szereplőkkel
>tfw do you even pose
Utoljára szerintem akkor éreztem ezeket a feeleket amikor meg teljesen kezdő voltam anime terén.


u gay brah



gec mostnézem melyik topicban vagyok, hogy kerültem én ide

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 26 2012 04:44am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2012 04:43am
hát "nézem" a blue literaturet, de kb fél részekben haladok.. már majdnem megnéztem 2 részt
2 deep for me
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 Nov 2012 11:43)
u gay brah



gec mostnézem melyik topicban vagyok, hogy kerültem én ide


JoJo nem gay csak FABULOUS.


Quote (anyd @ 26 Nov 2012 11:43)
hát "nézem" a blue literaturet, de kb fél részekben haladok.. már majdnem megnéztem 2 részt
2 deep for me


Akkor szerintem hanyagold ha ennyire nem jön át.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2012 04:51am
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 11:48am)
JoJo nem gay csak FABULOUS.
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28450642.jpg



Akkor szerintem hanyagold ha ennyire nem jön át.


a rajzolás pedig nagyon bejön, csak a sztori nekem túl laza
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 04:55am
Quote (anyd @ 26 Nov 2012 11:51)
a rajzolás pedig nagyon bejön, csak a sztori nekem túl laza


De ha ennyire szenvedsz vele lehet jobb lenne ha valami másnak állnál neki amit actually nézel is :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2012 05:06am
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 11:55am)
De ha ennyire szenvedsz vele lehet jobb lenne ha valami másnak állnál neki amit actually nézel is :D


az első novellán azért átrágom magam
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 05:18am
Quote (anyd @ 26 Nov 2012 12:06)
az első novellán azért átrágom magam


Ningen Shikkaku(No Longer Human) az első? Nem emlékszem a sorrendre de MAL-on ez van. Csak mert az a legjobb mind közül, a japán irodalom egyik legkiemelkedőbb regénye de ha nem ismered a kultúrájukat akkor tényleg nem fog átjönni sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697198Next
Add Reply New Topic New Poll