Quote (Akizk @ Nov 29 2012 02:53am)
650k/ gép lehet van benne pár brutál teljesítményű blade szerver, ha nincs csak PC-k notik és monitorok, akkor a jó kurva ***kat, oh nem is PC-k, fogadok mekfosok 650kért
de az a 650k/darab úgy jön ki, hogy a monitorok darabja is annyi
lol
milyen monitorok akkor már azok 650 ezerért
vagy lehet azok csak 100 ezresek....... de akkor meg a gépek 1 milliót verdesik......... faszság ez mindenhogy....... valaki ezzel is kurvajól járt. és ha valaki kurvajól jár akkor azért valakinek vagy valakiknek kurvára szopni kell
és azok a valakik mi vagyunk :DX:XXD:XD:
mi, tudatlan, bugris parasztok
This post was edited by Senee on Nov 28 2012 09:19pm