d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev193949596974683Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 02:28pm
jovan
ezert aztan kellett furiont pickelni
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 02:33pm
tempest ulti az nem mutatja invis unitokat is?
honban igen, vagy mit pofazik ez a noob kommentator ? :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 02:34pm
Quote (meatyowllegs @ 22 Feb 2012 21:33)
tempest ulti az nem mutatja invis unitokat is?
honban igen, vagy mit pofazik ez a noob kommentator ? :D


Mi a faszom az a tempest
Ha engimara gondolsz akkor a black hole nem mutatja
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 02:36pm
Quote (Rawen @ Feb 22 2012 10:34pm)
Mi a faszom az a tempest
Ha engimara gondolsz akkor a black hole nem mutatja


kitalalod a gondolataimat lól
az amugy y
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 02:44pm
Quote (meatyowllegs @ 22 Feb 2012 21:36)
kitalalod a gondolataimat lól
az amugy y


Lejjebb vehetné már az ingame soundot.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 02:45pm
Quote (Rawen @ Feb 22 2012 10:44pm)
Lejjebb vehetné már az ingame soundot.


inkabb orulj, hogy ki fog szopni a NOOBTRASH HONTEAM
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 02:50pm
ez az enigma ulti a qopen annyira mesre emlekeztetett most :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 02:52pm
Quote (meatyowllegs @ 22 Feb 2012 21:45)
inkabb orulj, hogy ki fog szopni a NOOBTRASH HONTEAM


Sexybamboe jó arc,ő dota player és sajnálom :( WW meg francia team szal őket sem szeretem :D

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 03:01pm
SZÉP VOLT AKASHA
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 03:28pm
Quote (Rawen @ Feb 22 2012 10:52pm)
Sexybamboe jó arc,ő dota player és sajnálom :( WW meg francia team szal őket sem szeretem :D


honos team kiszopott, raadasul SUPPORT WR volt enemy teamben
ez a te napod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596974683Next
Add Reply New Topic New Poll