Quote (Rezs @ 7 Oct 2011 12:54)
na itt az ősz.
ez egy négy hónapos nyár volt, ha úgy vesszük...
hála a kurva istennek mostmá
Quote (Kenny10 @ 7 Oct 2011 13:18)
júliusban szinte heti 3x-4x esett, azért bántam, hogy végigdolgoztam azt a hónapot
nálunk az első két hétvégén volt szar idő, meg aztán a végén volt egy ~4 nap, attól eltekintve egész júliusban is kánikula volt