d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev19394959697327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2012 09:00am
Quote (Anarkin @ Dec 16 2012 02:17pm)
sose javítottam még, de most egy rakat időt tanultam mondhatni feleslegesen, ha nem írom újra


wat

még szép h semmi sem elég jó...
különben olyanok maradnánk mint te : D

wat


te predator te
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2012 09:31am
a köveztkező lépésben 30-ra kéne emelni az államilag támogatott félévek számát, remélem ebben is partner lesz a HÖOK
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 16 2012 09:45am
Quote (daneeka10 @ Dec 16 2012 05:31pm)
a köveztkező lépésben 30-ra kéne emelni az államilag támogatott félévek számát, remélem ebben is partner lesz a HÖOK


Szabikát kéne betenni a HÖOK-be
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 16 2012 09:49am
Quote (Saenchai @ 16 Dec 2012 17:45)
Szabikát kéne betenni a HÖOK-be


Ismét csúsznak a tárgyalások a HÖOK és a kormány között. Egyes belső értesülések szerint a HÖOK elnöke többször is megzavarta az ülést amikor mobiltelefonjával a teremben tartózkodó hölgytagokat fényképezte.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 16 2012 10:27am
Quote (ElCapitano @ Dec 16 2012 05:49pm)
Ismét csúsznak a tárgyalások a HÖOK és a kormány között. Egyes belső értesülések szerint a HÖOK elnöke többször is megzavarta az ülést amikor mobiltelefonjával a teremben tartózkodó hölgytagokat fényképezte.


:lol:
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2012 11:54am
Quote
"az egyetemi felvételihez nem pénz kell, hanem minőség, olyan rendszert fogunk kialakítani, amelyben mindenki tanulhat, aki elér egy bizonyos szintet. Cserébe annyi az elvárásunk, hogy szerezzenek diplomát, és nyilvánítsák ki azt a szándékukat, hogy Magyarországon kívánnak dolgozni". Balog szerint már egy éve dolgoznak ezen az új rendszeren és már csak az utolsó simítások vannak hátra.


akkor a hoffmann féle szoptatás csak kamu volt, hogy most jobb arcnak tűnjenek?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 16 2012 11:59am
Quote (daneeka10 @ 16 Dec 2012 18:54)
akkor a hoffmann féle szoptatás csak kamu volt, hogy most jobb arcnak tűnjenek?


Vagy csak a Fideszben se tudják mit csinálnak és valaki hülyeséget beszélt.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 17 2012 07:38am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 17 2012 08:34am
bekaphatjátok 8D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2012 12:27pm
Quote (szabika @ 17 Dec 2012 15:34)
bekaphatjátok 8D


:DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697327Next
Add Reply New Topic New Poll