Quote
"az egyetemi felvételihez nem pénz kell, hanem minőség, olyan rendszert fogunk kialakítani, amelyben mindenki tanulhat, aki elér egy bizonyos szintet. Cserébe annyi az elvárásunk, hogy szerezzenek diplomát, és nyilvánítsák ki azt a szándékukat, hogy Magyarországon kívánnak dolgozni". Balog szerint már egy éve dolgoznak ezen az új rendszeren és már csak az utolsó simítások vannak hátra.
akkor a hoffmann féle szoptatás csak kamu volt, hogy most jobb arcnak tűnjenek?