d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev19394959697799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Oct 24 2011 06:54am
Quote (Rezs @ 24 Oct 2011 14:04)
amúgy ha blokkolok egy ismerősömet facebookon, azt ő észreveszi? 8d


asszem ha szerez linket az adatlapodhoz, akkor is a sajátjára dobja át
ilyen szinten rejt :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2011 07:27am
Quote (Aston @ Oct 24 2011 01:37pm)
hát egyrészt ha nem keres téged, akkor nem fogja észrevenni a dolgot, ha pedig keresni fog, akkor nem fog látni a keresőben.
nekem vagy 15 ember le van blokkolva és még nem ütöttem meg belőle a bokámat.
csak arra figyelj, h nehogy megkérdezze mástól, akit nem blokkolsz le, mert fail :lol:


ezért nem látlak én soha

te szemét
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 24 2011 07:45am
Quote (beni @ 24 Oct 2011 14:27)
ezért nem látlak én soha

te szemét


precizitásomat, s nyugodtságomat a német és japán mesetereimnek köszönhetem
egyébként is megrémített az anal-intruder híred :blush:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2011 02:29pm
About Agócs

Szerves részem a káosz. Nem feltétlenül tudom, mi történik épp, vagy hogy hol vagyok, de a tapasztalat azt mutatja hogy így is egész kellemesen el lehet lenni. Szóval inkább hagyom szabadon működni a dolgokat, és megnézem mi történik. Általában érdekes. Néha azért az is előfordul, hogy valamit komolyan veszek. Vagy mittudomain...

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 24 2011 02:29pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 24 2011 11:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 24 2011 10:29pm)
About Agócs

Szerves részem a káosz. Nem feltétlenül tudom, mi történik épp, vagy hogy hol vagyok, de a tapasztalat azt mutatja hogy így is egész kellemesen el lehet lenni. Szóval inkább hagyom szabadon működni a dolgokat, és megnézem mi történik. Általában érdekes. Néha azért az is előfordul, hogy valamit komolyan veszek. Vagy mittudomain...


mittudomain
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 25 2011 04:15am
az a baj ezzel a topiccal, hogy olyan tömeg irthatnékom támad mindig olyan 5 oldal után ...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 25 2011 07:25am
[fotó]

Mónika háát a kocsma pult mögött jobb neked xD
about an hour ago · Like · 3 people
József nagyon jol nezel ki melyik hir olvasot fogod hejetesiteni
about an hour ago · Like
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 25 2011 04:27pm
Elszívta a zagyát.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 26 2011 05:56am
Napi pleb:

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2011 06:08am
Quote (daneeka10 @ 26 Oct 2011 12:56)
Napi pleb:

http://img268.imageshack.us/img268/3295/clipboard01rb.jpg


aranyos ahogy a plebs szórakozni próbál.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697799Next
Add Reply New Topic New Poll