hát egyrészt ha nem keres téged, akkor nem fogja észrevenni a dolgot, ha pedig keresni fog, akkor nem fog látni a keresőben.
nekem vagy 15 ember le van blokkolva és még nem ütöttem meg belőle a bokámat.
csak arra figyelj, h nehogy megkérdezze mástól, akit nem blokkolsz le, mert fail
