d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19394959697660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2011 05:18am
Quote (beni @ 26 Nov 2011 12:08)
blablabla
wall of text
blablabla


Előbb utóbb, minden véget ér... kicsit nekem is hiányzik a kandó vagy bme :D

btw én akkor is wp7-t fogok venni, majd ha meglesz rá a pénzem. Azt a kezelőfelületet nem tudom ki találta ki, de kb az elmúlt 10 év legjobb gui fejlesztése.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 26 2011 05:19am
Quote (beni @ 26 Nov 2011 12:08)
:( pedig átfutott az agyamon, hogy nem árulom el és akkor tovább élne a meme, de aztán csak kiböktem

ikon 200-as csomag, havi 5k
szerintem is felesleges a 32gb, volt akit én próbáltam lebeszélni, hogy olyat vegyen ^^ de arra, gondoltam, hogy
1. egyszer talán még jól fog jönni (pl szerzek dokkolót és buliban lesz nálam 20 giga zene, amiből persze aztán egész este csak 10 fog forogni) vagy a jövőben iphone projektor/tv/stb lesz (nem mintha most akarnék, de itt jön a második pont)
2. ha belegondolok, hogy elbasztam a "lopott idő" filmre, meg popcornra közel 3k-t, akkor egész nyugodtan bedobhatok még 20k-t a telefonba ... (fail érv is fail, de érted)
3. faszrázás

Egyébként a boltban azok után, hogy a két eladó is furcsán nézett rám az iphone miatt (az egyiknek az volt amúgy), a szomszédos pultnál egy anyuka vett éppen iphonet a kicsi lányának (kb 18 éves lehetett). Az anyán mondjuk eléggé látszott, hogy nem veti fel őket a pénz, de azért fancsali pofával kp-ban átadta az összeget az eladónak, miközben fülbántó dialógust nyomtak a lányával (nem részletezem). Nem akarok ítélkezni, mert mindenki azt vesz a pénzéből amit akar és a boldogságát maximalizálja, ráadásul én is fölöslegesen drága készülékbe ruháztam de kicsit "új suzuki/150 centis plazmatv 10 éves hitelre" érzésem volt.

Egyébként nekem több telefon tetszett, htc-től samsungig számos készülék, de valahogy ezt a legjobb érzés kézbe venni. Tényleg kurva sok tahó rohangál vele, de szerintem ez nem valami kontraszelekció, hanem ha látsz egy tahót iphoneal akkor inkább beleég a tudatodba a látvány ( "nahát ennek a fasznak erre tellett?" ) mintha random nokiával látnál egy tahót. Egy telóboltban (már meséltem) mondta az eladó, hogy ne vegyek iphonet, mert tucattelefon, minden második embernek olyan van és a konditeremben is mindenki azzal villog ... esetleg fehéret vehetek, mert az nem olyan gyakori... most érted, ez milyen érv? Főleg a színre tett megjegyzés után.  :lol:

De szerintem abban van az igazság, amit mindenki utólag mondogat (az érettségi vizsga kapcsán is = nem kell izgulni, könnyű lesz). Vegyél egy normális HTC-t, samsungot, iphonet, akármilyet és azt úgyis szeretni fogod, mert faszák.

Az előbb azzal szórakoztam, hogy sirinek mondogattam, hogy "dial ...." meg, hogy play: guns and roses de sajnos tök üres a teló és még szolgáltatás sincs rajta keddig

http://farm6.static.flickr.com/5041/5372268266_e7c5ede842.jpg


2. ha belegondolok, hogy elbasztam a "lopott idő" filmre, meg popcornra közel 3k-t, akkor egész nyugodtan bedobhatok még 20k-t a telefonba ... (fail érv is fail, de érted)

:D Szakadok, ezt látod én is megjártam, asszonnyal "muszály" volt elmenni mozizni azt végül erre a szarra böktem rá mert ezen kívül csak idióta horrorfilmek voltak.


Amúgy tegnap voltam debrecenbe, láttam egy tipikus hülye 16 éves picsát és ott lobogtatta a fehér iphoneját, azthittem kiverem a kezéből. Egyébként meg tényleg köcsögök járnak ilyen telefonnal :evil:

Quote (CyberPunk666 @ 26 Nov 2011 12:18)
Előbb utóbb, minden véget ér... kicsit nekem is hiányzik a kandó vagy bme :D

btw én akkor is wp7-t fogok venni, majd ha meglesz rá a pénzem. Azt a kezelőfelületet nem tudom ki találta ki, de kb az elmúlt 10 év legjobb gui fejlesztése.


Nem rossz, de én nem vagyok tőle annyira elájulva, pedig már fél éve ezt használom.

This post was edited by fahrii on Nov 26 2011 05:24am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 05:28am
Quote (fahrii @ 26 Nov 2011 12:19)
Amúgy tegnap voltam debrecenbe, láttam egy tipikus hülye 16 éves picsát és ott lobogtatta a fehér iphoneját, azthittem kiverem a kezéből. Egyébként meg tényleg köcsögök járnak ilyen telefonnal  :evil:


és tegnap is csak nőtt legalább eggyel a számuk :P

most megyek media marktba, célba vannak véve: iphone 4(s), galaxy s2, htc sensation

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 26 2011 05:28am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2011 05:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 12:28)
és tegnap is csak nőtt legalább eggyel a számuk :P

most megyek media marktba, célba vannak véve: iphone 4(s), galaxy s2, htc sensation


wp7-t nézd meg élőben mielőtt döntesz.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 05:30am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Nov 2011 12:30)
wp7-t nézd meg élőben mielőtt döntesz.


de milyen jó telókon van még az?

egyébként most leírom, hogy döntéstől valószínűleg még kurva messze vagyok, ez még csak első terepszemle lesz

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 26 2011 05:31am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2011 05:31am
Quote (fahrii @ Nov 26 2011 12:19pm)
2. ha belegondolok, hogy elbasztam a "lopott idő" filmre, meg popcornra közel 3k-t, akkor egész nyugodtan bedobhatok még 20k-t a telefonba ... (fail érv is fail, de érted)

:D Szakadok, ezt látod én is megjártam, asszonnyal "muszály" volt elmenni mozizni azt végül erre a szarra böktem rá mert ezen kívül csak idióta horrorfilmek voltak.


Amúgy tegnap voltam debrecenbe, láttam egy tipikus hülye 16 éves picsát és ott lobogtatta a fehér iphoneját, azthittem kiverem a kezéből. Egyébként meg tényleg köcsögök járnak ilyen telefonnal  :evil:



Nem rossz, de én nem vagyok tőle annyira elájulva, pedig már fél éve ezt használom.


Én Androidot használok, wp7 launcherrel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2011 05:33am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 12:30)
de milyen jó telókon van még az?

egyébként most leírom, hogy döntéstől valószínűleg még kurva messze vagyok, ez még csak első terepszemle lesz


htc hd 7, omnia 7 (abból elvileg most jön/jött a második gen), jellemzően ha a telefon nevében van 7, akkor jó eséllyel wp7 van rajta (inb4 7210 meg ilyen régi szarok)


A videókat amúgy óvatosan kell kezelni, mert a mango update most jött ki, és ezzel lett teljesértékű (a helyesírás-ellenőrző szerint tejlesértékű helyesen WTF?) a rendszer. Ez annak az updatenek egy előzetese, de a lényege látszik a rendszernek.
http://www.youtube.com/watch?v=TW84_PMMffg&feature=fvst


This post was edited by CyberPunk666 on Nov 26 2011 05:41am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 26 2011 09:18am
Quote (beni @ 26 Nov 2011 12:08)
:( pedig átfutott az agyamon, hogy nem árulom el és akkor tovább élne a meme, de aztán csak kiböktem

ikon 200-as csomag, havi 5k
szerintem is felesleges a 32gb, volt akit én próbáltam lebeszélni, hogy olyat vegyen ^^ de arra, gondoltam, hogy
1. egyszer talán még jól fog jönni (pl szerzek dokkolót és buliban lesz nálam 20 giga zene, amiből persze aztán egész este csak 10 fog forogni) vagy a jövőben iphone projektor/tv/stb lesz (nem mintha most akarnék, de itt jön a második pont)
2. ha belegondolok, hogy elbasztam a "lopott idő" filmre, meg popcornra közel 3k-t, akkor egész nyugodtan bedobhatok még 20k-t a telefonba ... (fail érv is fail, de érted)
3. faszrázás

Egyébként a boltban azok után, hogy a két eladó is furcsán nézett rám az iphone miatt (az egyiknek az volt amúgy), a szomszédos pultnál egy anyuka vett éppen iphonet a kicsi lányának (kb 18 éves lehetett). Az anyán mondjuk eléggé látszott, hogy nem veti fel őket a pénz, de azért fancsali pofával kp-ban átadta az összeget az eladónak, miközben fülbántó dialógust nyomtak a lányával (nem részletezem). Nem akarok ítélkezni, mert mindenki azt vesz a pénzéből amit akar és a boldogságát maximalizálja, ráadásul én is fölöslegesen drága készülékbe ruháztam de kicsit "új suzuki/150 centis plazmatv 10 éves hitelre" érzésem volt.

Egyébként nekem több telefon tetszett, htc-től samsungig számos készülék, de valahogy ezt a legjobb érzés kézbe venni. Tényleg kurva sok tahó rohangál vele, de szerintem ez nem valami kontraszelekció, hanem ha látsz egy tahót iphoneal akkor inkább beleég a tudatodba a látvány ( "nahát ennek a fasznak erre tellett?" ) mintha random nokiával látnál egy tahót. Egy telóboltban (már meséltem) mondta az eladó, hogy ne vegyek iphonet, mert tucattelefon, minden második embernek olyan van és a konditeremben is mindenki azzal villog ... esetleg fehéret vehetek, mert az nem olyan gyakori... most érted, ez milyen érv? Főleg a színre tett megjegyzés után.  :lol:

De szerintem abban van az igazság, amit mindenki utólag mondogat (az érettségi vizsga kapcsán is = nem kell izgulni, könnyű lesz). Vegyél egy normális HTC-t, samsungot, iphonet, akármilyet és azt úgyis szeretni fogod, mert faszák.

Az előbb azzal szórakoztam, hogy sirinek mondogattam, hogy "dial ...." meg, hogy play: guns and roses de sajnos tök üres a teló és még szolgáltatás sincs rajta keddig

http://farm6.static.flickr.com/5041/5372268266_e7c5ede842.jpg


az ilyen reszek olvasasa kozben mindig zavarban erzem magam pedig sosem kertem semmi olyat a szuloktol amit ne engedhettunk volna meg ^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 09:46am
voltam mm-ban, egyik mobil se volt, I am disappoint

se arc s volt kiállítva ami 4.2", már az is elég nagynak tűnt, ki kéne próbálnom valahol az s2-t
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2011 10:06am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 05:46pm)
voltam mm-ban, egyik mobil se volt, I am disappoint

se arc s volt kiállítva ami 4.2", már az is elég nagynak tűnt, ki kéne próbálnom valahol az s2-t


rémisztően nagynak tűnik az sII elsőre, de 1 idő után a többi telefon lesz viccesen kicsi
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697660Next
Add Reply New Topic New Poll