Quote (Vismajor @ 20 Mar 2011 22:46)
http://m.blog.hu/2p/2perc/image/2percschumacher_02.jpg
http://m.blog.hu/2p/2perc/image/2percschumacher_03.jpg
http://i634.photobucket.com/albums/uu64/ChumiixD/forever-alone-face.png
épp az a lényeg, hogy sehol senki. bár akkor nem tudom miért ilyen a szigetek kialakítása, lehet hogy csak nem adták el még a többit, de egy ilyet azért elfogadnék.