Quote (szabika @ 3 Jul 2010 18:13)
lolgeci
időfutam esőben
52.5es átlagot ment az első :C
im dzselösz
azta gripet cseréld le mert nagyon csúnya
Az, de nincs most pénzem. Kell vennem hajtókarokat kopek bringájához. Majd kicserélem. De jó lenne ilyen színben új.