Quote (GoreKnight9 @ 23 Dec 2011 13:21)
nem volt vmi nobeldij?
+ ugye a ferj es feleseg akik azt a ceget alapitottak neki is koszonheti a sikereit es a ferfi utana el is hivja dolgozni hozzajuk de ezt nem fogadja el
ha nobel-díjat kapott volna akkor nem kéne mindenáron pénzért dolgoznia...
Quote (ecneB @ 23 Dec 2011 13:20)
.. semmi különös nem derült ki róla. azon kívül, hogy ugyanazt a tisztaságú methet lefőzi a puttó lakokócsiban, és utána ugyanazt (kicsit jobbat) legyártja egy pró laborban. ráadásul a világon körülbelül több ezren (szerintem sokkal többen) meg tudnák tenni ugyanezt.
milyen dolgok bizonyították, hogy "LÁNGELME"?
szerintem se mutatták be eléggé, hogy mekkora zseni, ugyanakkor az a rész valamennyire érthető volt szerintem, mivel bár tényleg sokan vannak, akik képesek ezt utána csinálni, kevés ember vállalná el a melót, hogy keressen hozzá embert, akiben megbízhat stb stb

csomó idő lenne valakit a helyébe állítani, az meg ugye jó sok -$