d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev19394959697257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 20 2010 11:11pm
Quote (josheide @ Apr 20 2010 06:47pm)
Nincs dupe, butus fiú.


Biztos van ,emlékezz csak a rengeteg hr-re amit a boltok arultak 1-1.5 nappal reset utan , mindegyikbol stock: 40 db
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 21 2010 02:42am
Quote (championmath @ Apr 21 2010 05:11am)
Biztos van ,emlékezz csak a rengeteg hr-re amit a boltok arultak 1-1.5 nappal reset utan , mindegyikbol stock: 40 db

Bezony. És némelyiknél az egér a rúnán állt, hogy jól ki lehessen venni, valóban az a rúna neve. Az is volt. Szép hófehér betűkkel. 1.13-ban volt 1-2 apró változás. Az ilyen buktákon átlag 3 oldalt röhögtek az adott topicban míg valaki lezárta :)

Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 21 2010 05:46pm
ha trap assaval hotoval a kezemben raktam le a trapeket, és a boss döglése előtt átváltok ali babara, akkor felszámolja az ali +mf-ét?
vagy nem mert hotoval raktam le?

előre is köszi



This post was edited by Manana on Apr 21 2010 05:50pm
Member
Posts: 3,737
Joined: Jan 20 2008
Gold: 0.00
Apr 21 2010 05:48pm
Quote (Manana @ 22 Apr 2010 00:46)
ha trap assaval hotoval a kezemben raktam le a trapeket, és a boss döglése előtt átváltok ali babara, akkor felszámolja az ali +mf-ét?
vagy nem mert hotoval raktam le?

előre is köszi

vagy esetleg megoldható, h 2 db Gul dagger legyen a kezében? utóbbi kérdésemért bocsi, életem első assája.


2 gul dagger nem megoldható
első kérdésre: elvileg azt számolja ami a kezedben van
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 21 2010 05:51pm
Quote (tudi @ 22 Apr 2010 01:48)
2 gul dagger nem megoldható
első kérdésre: elvileg azt számolja ami a kezedben van


thx

ja editeltem is mert kipróbáltam, de csak 1 dagger lehet a kezében, szal akkor lesz gul + vmi mf shield.
Member
Posts: 3,737
Joined: Jan 20 2008
Gold: 0.00
Apr 22 2010 07:35pm
Yo.
Hogyan tudok több cd keyel fellépni, úgy, hogy ne banoljanak loader miatt? Azaz van rá valamiféle más megoldás? Előre is kösz a válaszokat.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 23 2010 03:35am
Quote (tudi @ Apr 23 2010 02:35am)
Yo.
Hogyan tudok több cd keyel fellépni, úgy, hogy ne banoljanak loader miatt? Azaz van rá valamiféle más megoldás? Előre is kösz a válaszokat.


van
pirosgulfelettiruna a neve
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Apr 23 2010 03:44am
Quote (tudi @ 23 Apr 2010 02:35)
Yo.
Hogyan tudok több cd keyel fellépni, úgy, hogy ne banoljanak loader miatt? Azaz van rá valamiféle más megoldás? Előre is kösz a válaszokat.


nincs
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2010 03:46am
Quote (tudi @ 23 Apr 2010 02:35)
Yo.
Hogyan tudok több cd keyel fellépni, úgy, hogy ne banoljanak loader miatt? Azaz van rá valamiféle más megoldás? Előre is kösz a válaszokat.


www.sandboxie.com
Member
Posts: 3
Joined: Apr 23 2010
Gold: 3.00
Apr 23 2010 04:35am
summon necrora milyen cuccok kellenek, es hogy kell statolni meg skillesni.koszi
Go Back To Magyar Topic List
Prev19394959697257Next
Closed New Topic New Poll