d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev193949596974114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 08:06am
Quote (kopek66 @ Wed, Jul 2 2008, 02:50pm)
ám mind1 mert 7 év után illene már fejleszteni vmit xd
sc2 miatt is kell az upgrade szal ha lesz pénzem venni fogok
és talán  életemben először megveszem a játékot mikor 20k körül lesz ^^


sztem 10 k körül lesz a d3, ha arra gondoltál
20 picit sok lenne, hl 2 volt 15 amikor kijött.. és előrendelésbe megrendeltem galaxyból
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 2 2008 08:09am
Quote (mikszer @ Wed, 2 Jul 2008, 16:06)
sztem 10 k körül lesz a d3, ha arra gondoltál
20 picit sok lenne, hl 2 volt 15 amikor kijött.. és előrendelésbe megrendeltem galaxyból


már most meglehet? pm me info plox
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:11am
Quote (Floodban @ Wed, 2 Jul 2008, 16:09)
már most meglehet? pm me info plox


Gondolom a HL2-re írta, hogy megrendelte ^^
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 2 2008 08:11am
Quote (mikszer @ Wed, 2 Jul 2008, 16:06)
sztem 10 k körül lesz a d3, ha arra gondoltál
20 picit sok lenne, hl 2 volt 15 amikor kijött.. és előrendelésbe megrendeltem galaxyból


szerintem lesz képük elkérni 12-15öt
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 2 2008 08:11am
Quote (Anarkin @ Wed, 2 Jul 2008, 16:11)
Gondolom a HL2-re írta, hogy megrendelte ^^


ja jolvan elnéztem xd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:12am
Quote (Szerintem @ Wed, Jul 2 2008, 03:11pm)
szerintem lesz képük elkérni 12-15öt


Szerintem legalább 15 lesz.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 2 2008 08:14am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 03:12pm)
Szerintem legalább 15 lesz.


nem hiszem, wow is csak 12 volt amikor megjelent
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 08:15am
Quote (mikszer @ Wed, Jul 2 2008, 04:06pm)
sztem 10 k körül lesz a d3, ha arra gondoltál
20 picit sok lenne, hl 2 volt 15 amikor kijött.. és előrendelésbe megrendeltem galaxyból


új játékok kb 20k körül szoktak lenni mikor kijönnek
mondjuk nem gond ha "csak" 15 lesz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:15am
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 2 2008, 03:14pm)
nem hiszem, wow is csak 12 volt amikor megjelent


De az havidíjas is. És d3at többet várják mint anno a wowot.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 2 2008 08:15am
nekem igazábol tökmind1 mert 20ért is megfogom venni
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596974114Next
Closed New Topic New Poll