d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev193949596971311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 15 2008 12:34pm
Quote (lowxair @ Sat, 15 Mar 2008, 19:20)
http://kepfeltoltes.hu/080315/sig47_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


nekem tetzik!

csak az alján azok az elmosott hányadékok annyira nem, de nemtom, mi lehetne ott, úgyhogy ignoráld!
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 15 2008 01:22pm
Quote (Nerz8 @ Sat, Mar 15 2008, 06:31pm)
hmhm ezt te csináltad? ohmy.gif


ezt kérdeztem én is magamtól mikor kész lett xD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 15 2008 01:26pm
Quote (lowxair @ Sat, 15 Mar 2008, 20:22)
ezt kérdeztem én is magamtól mikor kész lett xD


igen jó lett ^^ grat hozzá, bár azok a homályos "foltok" tényleg nem az igaziak... a stílusod meg egyre jobban 'Olisodik' biggrin.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 15 2008 03:18pm
Iszonyu szarok a szinek Endre. ^^
Nemrossz amugy, de nem vagyok egy nagy letöltött brush függö, ugyhogy ezek sem nagyon tetszenek + nem értem miért van ott a blur az alján, amikor azok előtérben vannak ...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 16 2008 02:25pm
Koni, a sarga + lila kombo miota szar?...
Neha tenyleg azt hiszem, hogy csak a belekotes kedveert flegmazol dolgokat.

Blur eloterben, es hatterben is alkalmazhato. Ne mondd mar, hogy meg soha nem lattal kepet, amin a tul kozel levo dolgok, es a tul messze levo dolgok is el voltak mosodva..

This post was edited by kabraxis6 on Mar 16 2008 02:25pm
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Mar 16 2008 03:39pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Mar 16 2008, 09:25pm)
Koni, a sarga + lila kombo miota szar?...
Neha tenyleg azt hiszem, hogy csak a belekotes kedveert flegmazol dolgokat.

Blur eloterben, es hatterben is alkalmazhato. Ne mondd mar, hogy meg soha nem lattal kepet, amin a tul kozel levo dolgok, es a tul messze levo dolgok is el voltak mosodva..


hagyd ra..
en mosolygok mindig egyet azon, h o itt a 'pro' es tovabblepek. (kiveve most rolleyes.gif)
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 16 2008 03:50pm
Olivér, higgyél azt amit akarsz, én leszarom biggrin.gif
@Chrys: same
Olikám, hogy énis belédkössek: eléggé szinvak vagy, ha azon a képen csak sárgát + lilát látsz.
Sárga + lila ofc szép, egyik kedvenc szinkombom (Bajcli wub.gif), de ott nem csak az van ... "/fail", ahogy te szoktad mondani
És kurvára elegem van már abból, hogy nem tetszik pár embernek a véleményem, én is elfogadom ha negativ kiritikát kapok, fogadjátok el ti is... Ha meg nem akarjátok, ne postoljatok képeket ide. Igen, én nyersen fogalmazok, nem szokásom jópofizni o.O

This post was edited by TheStriker on Mar 16 2008 03:55pm
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 16 2008 04:39pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Mar 16 2008, 08:25pm)
Koni, a sarga + lila kombo miota szar?...
Neha tenyleg azt hiszem, hogy csak a belekotes kedveert flegmazol dolgokat.

Blur eloterben, es hatterben is alkalmazhato. Ne mondd mar, hogy meg soha nem lattal kepet, amin a tul kozel levo dolgok, es a tul messze levo dolgok is el voltak mosodva..


@Blur: Ja, mint irtam, nem értem miért van ott.
Couldn't edit.
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 17 2008 09:51am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 16 Mar 2008, 20:25)
Koni, a sarga + lila kombo miota szar?...
Neha tenyleg azt hiszem, hogy csak a belekotes kedveert flegmazol dolgokat.

Blur eloterben, es hatterben is alkalmazhato. Ne mondd mar, hogy meg soha nem lattal kepet, amin a tul kozel levo dolgok, es a tul messze levo dolgok is el voltak mosodva..


olicica wuttafakk a currented? amikor meglattam h egy 60as evekbeli fesztival osszeollozott plakatja mad.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 12:34pm
Currentem, idióták (tisztielet a kivételeknek)? smile.gif
Gift from Stratovarius. wub.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev193949596971311Next
Closed New Topic New Poll