Olivér, higgyél azt amit akarsz, én leszarom

@Chrys: same
Olikám, hogy énis belédkössek: eléggé szinvak vagy, ha azon a képen csak sárgát + lilát látsz.
Sárga + lila ofc szép, egyik kedvenc szinkombom (Bajcli

), de ott nem csak az van ... "/fail", ahogy te szoktad mondani
És kurvára elegem van már abból, hogy nem tetszik pár embernek a véleményem, én is elfogadom ha negativ kiritikát kapok, fogadjátok el ti is... Ha meg nem akarjátok, ne postoljatok képeket ide. Igen, én nyersen fogalmazok, nem szokásom jópofizni o.O
This post was edited by TheStriker on Mar 16 2008 03:55pm