d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19389399409419422299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 12:21am
Quote (Makkertest @ 2 May 2013 06:13)


Kevés a dam.
De amugy szép.
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
May 2 2013 08:17am
Quote (Psyclon @ May 2 2013 06:21am)
Kevés a dam.
De amugy szép.


8 órája semmi :)

szóval:::::::::: bump
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 08:35am
Quote (shelby_33 @ 2 May 2013 15:17)
8 órája semmi :)

szóval:::::::::: bump


Lesz ez meg így se. >.<

Kurva skornt nem akarjak vinni :(
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
May 2 2013 08:36am
Quote (Psyclon @ May 2 2013 02:35pm)
Lesz ez meg így se. >.<

Kurva skornt nem akarjak vinni :(


Add nekem...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 08:36am
Quote (Psyclon @ 2 May 2013 16:35)
Lesz ez meg így se. >.<

Kurva skornt nem akarjak vinni :(


add nekem, berakom 10ed áron
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 08:46am
Quote (fahrii @ 2 May 2013 15:36)
add nekem, berakom 10ed áron


Ha nem viszik el 20b ért bebaszom 250€ és csá.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 2 2013 08:51am
Quote (Psyclon @ May 2 2013 02:46pm)
Ha nem viszik el 20b ért bebaszom 250€ és csá.


híró vagy
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 08:52am
Quote (Makkertest @ 2 May 2013 15:51)
híró vagy


Hazucc :(
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 2 2013 08:52am
Quote (Psyclon @ May 2 2013 02:52pm)
Hazucc :(


eladtam már minden itamot :c
van vagy 4-5 hátra

Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 2 2013 08:54am
Quote (Makkertest @ 2 May 2013 15:52)
eladtam már minden itamot :c
van vagy 4-5 hátra


Nem veszek több unidot :D
Nekem meg elég sok van.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19389399409419422299Next
Add Reply New Topic New Poll