d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19389399409419421257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2015 03:55am
Quote (llllllllllll @ 11 May 2015 08:19)
Ha bar szedtel feherjet vagy valami porgetot akkor nyugodtan megszakerthetsz itt akarmit


rohogok
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 11 2015 04:06am
Quote (Namechange @ 11 May 2015 01:04)
Van egy cikk shopbuideren amit erdemes elolvasni
Nem tul hosszu de annal hatasosabb
Nem tudom mennyire akarsz az etrendel foglalkozni de pl azt leirja mit egyel es mit ne de persze ezt itt barki meg tudja mondani, ellenben a cikkben komolyabban foglalkoznak a kerdessel
Pm ha erdekel es elkuldom


Btw majd holnap posztolom az etrendem, ma csinaltam meg de meg kell rajta finomitani


igy kezdokent rendben van a kajam, neha-neha becsuszik egy s más, de az en szintemhez egeszen biztos hogy boven eleg. a kerdes hogy a bevitelbe hol huzzam meg a hatart

Quote (SummertimeClothes @ 11 May 2015 01:13)
nekem nem igazan van jogom barmi ilyesmit megszakertenem, de szerintem 2x testsuly kilogramban feherje naponta, meg tdee+4-500kcal aztan cas)


ez igy tok jo, feherje bevitelem kb ilyesmi, szenhidrat erdekelne. jo ha tomom magam amig birom rendes kajakkal vagy huzzak meg egy felso hatart?
mondjuk fahrii mar irt, de kivancsi lennek nemi indoklasra, vagy pro-kontrara

This post was edited by fleSs on May 11 2015 04:08am
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
May 11 2015 04:22am
Quote (fleSs @ 11 May 2015 12:06)
igy kezdokent rendben van a kajam, neha-neha becsuszik egy s más, de az en szintemhez egeszen biztos hogy boven eleg. a kerdes hogy a bevitelbe hol huzzam meg a hatart



ez igy tok jo, feherje bevitelem kb ilyesmi, szenhidrat erdekelne. jo ha tomom magam amig birom rendes kajakkal vagy huzzak meg egy felso hatart?
mondjuk fahrii mar irt, de kivancsi lennek nemi indoklasra, vagy pro-kontrara


Az alkatodtól függ a ch-bevitel. Ha könnyen hízó típus vagy, akkor kezd 3g/tskg-mal, ha átlag, akkor 3.5-4-gyel, ha meg ilyen totál szálkás vagy és soha nem volt rajtad 1 dkg felesleg sem, akkor kb. annyit, amennyit akarsz. :D De simán 5+.

/e: Ismerek olyat, aki szó szerint minden szart összezabál, kilószámra tolja a ch-t a nap minden szakában (direktbe), mégis 60 kiló... Izmosnak izmos, de egyszerűen a zsír nem rakódik le rá (mázlista).

This post was edited by RiNGiSpiLeR on May 11 2015 04:30am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 11 2015 06:16am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 11 2015 06:16am
Quote (jarabekg @ May 11 2015 01:16pm)


implikálod hogy aputested van
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 11 2015 06:18am
Quote (anyd @ May 11 2015 01:16pm)
implikálod hogy aputested van


ha megfeleloen indikalod a zsido aranyifjutest is eleg kelendo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2015 06:34am
Quote (jarabekg @ 11 May 2015 14:16)


sajnos tapasztalom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 11 2015 06:36am
Quote (fahrii @ May 11 2015 01:34pm)
sajnos tapasztalom


Mi ezen a sajnos?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 11 2015 11:37am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2015 11:45am
Quote (jarabekg @ May 11 2015 12:16pm)


mondjuk neked még ehhez is gyúrnod kéne 1-2 évet :DDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev19389399409419421257Next
Add Reply New Topic New Poll