d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19389399409419425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 13 2010 09:39pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 13 2010 09:55pm
Quote (lacketto @ Oct 14 2010 04:39am)


mit kell latni?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 13 2010 09:56pm
Quote (TouchCow @ Oct 14 2010 01:13am)
most tűnik fel, hogy epilolból mod lett...

ő nem trollkodott régen 24/7 pvp eun?

oscar meg visszatért, mint junior mod, lol
newstyle meg TA, pedig ő is geci nagy pvpeu troll volt
Kevin meg admin?! Életembe nem hallottam róla... vagy nem ő volt gary néven? már a csiga "csillagot" se látom.

mik történtek itt... :o


kevin az a dmx srac volt
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 13 2010 10:04pm
Quote (Flutter @ Oct 14 2010 04:55am)
mit kell latni?


azt, hogy üres baszod

http://index.hu/kulfold/2010/10/14/egy_nap_alatt_kimentettek_az_osszes_banyaszt/
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 13 2010 10:11pm
Quote (lacketto @ Oct 14 2010 05:04am)


Quote
Teljes sikerrel ért véget az egész világon élőben követett mentőakció a beomlott chilei bányában, ahonnan kevesebb mint 24 óra alatt felszínre hozták a lent ragadt harminchárom bányászt. A bányászok többnyire jól vannak, egyiküknél állapítottak meg tüdőgyulladást.


en semmit nem hallottam rola
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 13 2010 10:26pm
Ez a the game baromság honnan jött? melyik idiota találta ki?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 13 2010 10:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2010 05:26am)
Ez a the game baromság honnan jött? melyik idiota találta ki?


californiai egyetem 80as evekben
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 13 2010 10:30pm
Quote (Flutter @ Oct 14 2010 05:11am)
en semmit nem hallottam rola


nyilván a szexuális beállítottságod miatt.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Oct 13 2010 10:59pm
Quote (A122 @ Oct 14 2010 12:55am)
http://cdn.fotex.net/fes/pictures/9/29/product/0/big-product_picture_543710.jpg

áh de imádom


minden hét első napján ilyet viszek be suliba :wub: imádom: D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 13 2010 11:00pm
ez a kép a nokia n8-al készül...

ger king xd
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2010-10/65579/n81.jpg

/inkább urlként, mert 12 megapixeles...

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 13 2010 11:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19389399409419425001Next
Closed New Topic New Poll