Quote (fleSs @ 10 May 2015 23:05)
értem, akkor annak nincs előnye ha több szénhidrátot (/ fehérjét) viszek be? mi lesz belole? zsir?
tervezem majd a heti 3 edzést de a 2 is alig fér be :D
bocsi a nyomorult kérdésért de egyszerubb mint elolvasni a gyuros enciklopediat
Van egy cikk shopbuideren amit erdemes elolvasni
Nem tul hosszu de annal hatasosabb
Nem tudom mennyire akarsz az etrendel foglalkozni de pl azt leirja mit egyel es mit ne de persze ezt itt barki meg tudja mondani, ellenben a cikkben komolyabban foglalkoznak a kerdessel
Pm ha erdekel es elkuldom
Btw majd holnap posztolom az etrendem, ma csinaltam meg de meg kell rajta finomitani