d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19379389399409411257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 9 2015 01:49pm
Quote (llllllllllll @ 9 May 2015 21:36)
nincsen semmim :v


D1 mell hát
D2 váll kar
Otthon
Has alsó hát
Láb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 04:24pm
Quote (fahrii @ May 9 2015 07:49pm)
D1 mell hát
D2 váll kar
Otthon
Has alsó hát
Láb


ez jól hangzik, ty
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2015 06:42am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 10 2015 02:46pm
melyik jobb? szépen lassan fejlődni, pont eleget enni a növekedéshez
vagy jól meghizni mint a diszno aztan dietazni?
mind a kettot rendes taplalkozassal ertem, de csak heti 2x jarok edzeni
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
May 10 2015 02:50pm
Quote (fleSs @ 10 May 2015 21:46)
melyik jobb? szépen lassan fejlődni, pont eleget enni a növekedéshez
vagy jól meghizni mint a diszno aztan dietazni?
mind a kettot rendes taplalkozassal ertem, de csak heti 2x jarok edzeni


levente

ne szarozzal egyél

This post was edited by S4nyy on May 10 2015 02:57pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 10 2015 03:02pm
Quote (fleSs @ 10 May 2015 22:46)
melyik jobb? szépen lassan fejlődni, pont eleget enni a növekedéshez
vagy jól meghizni mint a diszno aztan dietazni?
mind a kettot rendes taplalkozassal ertem, de csak heti 2x jarok edzeni


szerintem hobbigyúrósként mindenképp az #1es
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 10 2015 03:05pm
Quote (fahrii @ 10 May 2015 23:02)
szerintem hobbigyúrósként mindenképp az #1es


értem, akkor annak nincs előnye ha több szénhidrátot (/ fehérjét) viszek be? mi lesz belole? zsir?
tervezem majd a heti 3 edzést de a 2 is alig fér be :D
bocsi a nyomorult kérdésért de egyszerubb mint elolvasni a gyuros enciklopediat

This post was edited by fleSs on May 10 2015 03:07pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 10 2015 05:04pm
Quote (fleSs @ 10 May 2015 23:05)
értem, akkor annak nincs előnye ha több szénhidrátot (/ fehérjét) viszek be? mi lesz belole? zsir?
tervezem majd a heti 3 edzést de a 2 is alig fér be :D
bocsi a nyomorult kérdésért de egyszerubb mint elolvasni a gyuros enciklopediat



Van egy cikk shopbuideren amit erdemes elolvasni
Nem tul hosszu de annal hatasosabb
Nem tudom mennyire akarsz az etrendel foglalkozni de pl azt leirja mit egyel es mit ne de persze ezt itt barki meg tudja mondani, ellenben a cikkben komolyabban foglalkoznak a kerdessel
Pm ha erdekel es elkuldom


Btw majd holnap posztolom az etrendem, ma csinaltam meg de meg kell rajta finomitani
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 10 2015 05:13pm
Quote (fleSs @ 10 May 2015 23:05)
értem, akkor annak nincs előnye ha több szénhidrátot (/ fehérjét) viszek be? mi lesz belole? zsir?
tervezem majd a heti 3 edzést de a 2 is alig fér be :D
bocsi a nyomorult kérdésért de egyszerubb mint elolvasni a gyuros enciklopediat


nekem nem igazan van jogom barmi ilyesmit megszakertenem, de szerintem 2x testsuly kilogramban feherje naponta, meg tdee+4-500kcal aztan cas)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2015 01:19am
Quote (SummertimeClothes @ May 10 2015 11:13pm)
nekem nem igazan van jogom barmi ilyesmit megszakertenem, de szerintem 2x testsuly kilogramban feherje naponta, meg tdee+4-500kcal aztan cas)


Ha bar szedtel feherjet vagy valami porgetot akkor nyugodtan megszakerthetsz itt akarmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev19379389399409411257Next
Add Reply New Topic New Poll