d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19369379389399401257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 8 2015 04:51am
Quote (fahrii @ 6 May 2015 18:18)
http://oi59.tinypic.com/2wlxc7k.jpg

Diéta előtt kép, a cél -8 kg lenne 2 hónap alatt.
Most 100 vagyok kereken.
A mellem sajnos asszimetrikusan gecinagy az egyéb testrészemhez viszonyítva, arra gondoltam diéta alatt lehet abbahagyom a mellezést, aztán diéta után is csak 2-3 hetente tolok csak egy laza melledzést (mondjuk a mostaninál lazábbat már nehezen lehetne). Ez a képen nem látszik mert a lámpafény kiéget



fix'd
kérdésedre válaszolva azért mert nem vagyok 10% bf alatt, majd diéta után szerintem tetszeni fogok nekik


jó ez, kis szoli meg diéta, 2 hónap alatt kurva jó formában leszel! grat

/e vettem kókuszolajat (ami ink szír) semmi íze de kurva jó D:

This post was edited by Akizk on May 8 2015 04:52am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2015 05:00am
Quote (Akizk @ 8 May 2015 12:51)
jó ez, kis szoli meg diéta, 2 hónap alatt kurva jó formában leszel! grat

/e vettem kókuszolajat (ami ink szír) semmi íze de kurva jó D:


köszi, de am szolizok, úgy nézek ki mint egy cigány csak tényleg durván kiéget a lámpa :D
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 8 2015 07:04am
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 8 2015 11:01am)
...és a visszatöltésnek mi értelme van? O.o

Erre az étrendre elég nehezen áll át a szervezet. Miért kell 7 naponta felrúgni és kezdeni elölről?


Senki nem mondta, hogy kell. Tessék itt egy cikk az értelméről, bár azért gondolom a google-t tudod használni te is: http://www.schwarzenegger.com/fitness/post/carb-back-loading-whats-old-is-new

Nehezen áll át, az igaz, de ha már adaptálódik hozzá a szervezet akkor sokkal könnyebben áll vissza megint, persze nem kötelező ez, csak egy módszer.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 9 2015 02:45am
tegnap vegre megprobaltam front squatolni, de mar a suly felvetele nagyon kenyelmetlen volt, mikor siman a barnal tobbet probaltam, szoval hamar feladtam
: (
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 9 2015 11:33am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2015 12:32pm
Gyurastol nem mindenkinek nö a vernyomasa? Megmertem konditeremben edzes elött nyugiban 111/62
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 12:55pm
hétfőtől megint elkezdek edzeni valószínűleg, meg a cigit is megpróbálom lerakni ezzel párhuzamosan
kíváncsi leszek

btw lehet csak heti 2 alkalommal lesz időm menni, mit lenne érdemes kondiban tolni és mi az amit itthon is csinálhatok?

This post was edited by llllllllllll on May 9 2015 12:56pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 9 2015 01:13pm
Quote (llllllllllll @ 9 May 2015 20:55)
hétfőtől megint elkezdek edzeni valószínűleg, meg a cigit is megpróbálom lerakni ezzel párhuzamosan
kíváncsi leszek

btw lehet csak heti 2 alkalommal lesz időm menni, mit lenne érdemes kondiban tolni és mi az amit itthon is csinálhatok?


attól függ otthon van e súlyzód
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2015 01:36pm
Quote (fahrii @ May 9 2015 07:13pm)
attól függ otthon van e súlyzód


nincsen semmim :v
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 9 2015 01:39pm
Quote (llllllllllll @ 9 May 2015 20:55)
hétfőtől megint elkezdek edzeni valószínűleg, meg a cigit is megpróbálom lerakni ezzel párhuzamosan
kíváncsi leszek

btw lehet csak heti 2 alkalommal lesz időm menni, mit lenne érdemes kondiban tolni és mi az amit itthon is csinálhatok?


heti 60x5 rep squat
otthon meg eszed a csirkerizset
Go Back To Magyar Topic List
Prev19369379389399401257Next
Add Reply New Topic New Poll