Quote (fahrii @ 6 May 2015 18:18)
http://oi59.tinypic.com/2wlxc7k.jpgDiéta előtt kép, a cél -8 kg lenne 2 hónap alatt.
Most 100 vagyok kereken.
A mellem sajnos asszimetrikusan gecinagy az egyéb testrészemhez viszonyítva, arra gondoltam diéta alatt lehet abbahagyom a mellezést, aztán diéta után is csak 2-3 hetente tolok csak egy laza melledzést (mondjuk a mostaninál lazábbat már nehezen lehetne). Ez a képen nem látszik mert a lámpafény kiéget
fix'd
kérdésedre válaszolva azért mert nem vagyok 10% bf alatt, majd diéta után szerintem tetszeni fogok nekik
jó ez, kis szoli meg diéta, 2 hónap alatt kurva jó formában leszel! grat
/e vettem kókuszolajat (ami ink szír) semmi íze de kurva jó D:
This post was edited by Akizk on May 8 2015 04:52am