Quote (CyberPunk666 @ Mar 6 2011 10:10pm)
astontól meg vistől többet vártam, de az élet tele van csalódásokkal.
btw fura fejet vág ^^ vagy ilyen van neki?
Egyszer lépek be egy topik-demoralizáló akcióba, ki is kapok egyből. Ez olyan rossz dolog

ezt editelem, mert warnos link :c

This post was edited by Vismajor on Mar 6 2011 03:15pm