Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2010 14:55)
multkor valaki ugyan ezt csinálta, lajo meglátta és ment a suspi meg a warn is.
Hát gondolom azért megnézte a postokat is előbb, magában abban hogy csak te postolsz 3 órán keresztül a subra, semmi szabálytalan nincs...
Quote (Baleee @ 17 May 2010 14:52)
Isten megteremté a hunsubot, látá, hogy ez jó.
Dukott, szívott, teggelt és aztán megteremté a spamet.
Majd mekpihe... csikent..
