d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > OLVASD EL AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁST!
Prev19369379389399401006Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 17 2010 02:44am
Quote (lacketto @ 17 May 2010 10:31)
végignéztem de kajakra
néhol eléggé beragel :D


FUCK YOU MARIO
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 17 2010 06:27am
Quote (fahrii @ 17 May 2010 08:59)
képes voltál cenzurázni az msned? :O


még jó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2010 06:34am
Quote (TassassinHc @ 17 May 2010 03:31)
valami kockásat kellene írni, azt hiszem... :O


/e:


különben nem vicces, de még soha nem csináltam ilyet. és ahol tudtam, igyekeztem ontopic maradni. bár nem mindig akartam.
http://img94.imageshack.us/img94/408/trollbr.jpg


(a kép neve csak annyi, h 'troll', de a linket is érdemes figyelni) :D


sztem vedd ki mert ha lajo meglátja ez instant 10% xd
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 17 2010 06:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2010 14:34)
sztem vedd ki mert ha lajo meglátja ez instant 10% xd


és ha on topic volt mindegyik?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2010 06:35am
Quote (JS_Bach @ 17 May 2010 14:35)
és ha on topic volt mindegyik?


kétlem.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 17 2010 06:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2010 14:35)
kétlem.


Sima spam nem jár warnal, kb erre épül a hunsub.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 17 2010 06:47am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 17 2010 06:52am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 May 2010 14:47)
Sima spam nem jár warnal, kb erre épül a hunsub.


Isten megteremté a hunsubot, látá, hogy ez jó.
Dukott, szívott, teggelt és aztán megteremté a spamet.
Majd mekpihe... csikent..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2010 06:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 May 2010 14:47)
Sima spam nem jár warnal, kb erre épül a hunsub.


multkor valaki ugyan ezt csinálta, lajo meglátta és ment a suspi meg a warn is.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 17 2010 06:58am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2010 14:55)
multkor valaki ugyan ezt csinálta, lajo meglátta és ment a suspi meg a warn is.


Hát gondolom azért megnézte a postokat is előbb, magában abban hogy csak te postolsz 3 órán keresztül a subra, semmi szabálytalan nincs...

Quote (Baleee @ 17 May 2010 14:52)
Isten megteremté a hunsubot, látá, hogy ez jó.
Dukott, szívott, teggelt és aztán megteremté a spamet.
Majd mekpihe... csikent..


:D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2010 07:10am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 May 2010 14:58)
Hát gondolom azért megnézte a postokat is előbb, magában abban hogy csak te postolsz 3 órán keresztül a subra, semmi szabálytalan nincs...



:D


azért magamban postolgatni is elég spamszagú :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev19369379389399401006Next
Closed New Topic New Poll