d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19359369379389395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 13 2010 11:31am
Quote (Rezs @ 13 Oct 2010 19:23)
http://agyiszint.hu/posts/2010/10/10/agyiszint/oroke.jpg


8D
:hug:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 13 2010 11:34am
Quote (Rezs @ 13 Oct 2010 19:23)
http://agyiszint.hu/posts/2010/10/10/agyiszint/oroke.jpg


ezek rezső, igazi emberek
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Oct 13 2010 11:53am
angolórán olyat vesztettem geci










































































inb4 nem volt kisebb kép?
de, mingya toltom fel

This post was edited by Hellbundo on Oct 13 2010 11:56am
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 13 2010 12:18pm
nincs kedvem össszeszedni egy rainbow orbra


btw a cigány kurva anyját azt. levonta a 200fgt s nem lett szines a nevem LÓL


ilyenkor mi a geci van?????????????????????????

This post was edited by RedBlueDevils on Oct 13 2010 12:23pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 13 2010 12:23pm
Quote (RedBlueDevils @ 13 Oct 2010 19:18)
nincs kedvem össszeszedni egy rainbow orbra


btw a cigány kurva anyját azt. levonta a 200fgt s nem lett szines a nevem LÓL


Mert be kell jelölni h az legyen. :mellow:
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 13 2010 12:23pm
Quote (RedBlueDevils @ 13 Oct 2010 20:18)
nincs kedvem össszeszedni egy rainbow orbra


btw a cigány kurva anyját azt. levonta a 200fgt s nem lett szines a nevem LÓL


ilyenkor mi a geci van?????????????????????????


LÓÓÓÓL
átbaszott a rendszer

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 13 2010 12:24pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 13 2010 12:24pm
Quote (RedBlueDevils @ 13 Oct 2010 20:18)
nincs kedvem össszeszedni egy rainbow orbra


btw a cigány kurva anyját azt. levonta a 200fgt s nem lett szines a nevem LÓL


ilyenkor mi a geci van?????????????????????????


equip orb te noob
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 13 2010 12:24pm
Quote (Smat @ 13 Oct 2010 20:23)
Mert be kell jelölni h az legyen. :mellow:


jőj köszi.
már épp sirni akartam a modoknak.
mikor jösszinni? :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 13 2010 12:25pm
Quote (RedBlueDevils @ 13 Oct 2010 19:24)
jőj köszi.
már épp sirni akartam a modoknak.
mikor jösszinni? :D


Dunno, most még ülök a ~400 fontomon egy kicsit aztán majd eldöntöm. ^^
Facebook?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 13 2010 12:25pm
Quote (Smat @ 13 Oct 2010 20:25)
Dunno, most még ülök a ~400 fontomon egy kicsit aztán majd eldöntöm. ^^
Facebook?


vegyetek be a baszélgetésbe lol+
Go Back To Magyar Topic List
Prev19359369379389395001Next
Closed New Topic New Poll